MHP'den Ayrılanları Baba Ocağına Davet Etti

MHP'den Ayrılanları Baba Ocağına Davet Etti

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP’den bir şekilde ayrılan dava arkadaşlarını baba ocağına dönmelerini istedi.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, MHP’den ayrılarak farklı siyasi partilerde görev yapan kişileri partiye geri dönmeye davet ederek, ”Davamıza hizmet etmiş olan ve partimizden ayrılarak değişik partilere gidenleri, baba ocağına davet ediyorum.” dedi.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne’nin sorunlarına çözüm olacak projeler hazırlayarak, projelerin gerçekleşmesi için gereken çalışmaları yaptıklarını belirttiği basın toplantısında, MHP’nin Edirne’de güçlenmesi için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

GEÇMİŞTE DAVAMIZA HİZMET EDİP AYRILAN DAVA ARKADAŞLARIMIZA KAPIMIZ AÇIKTIR

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar çalışmalarımız hummalı bir şekilde devam etmektedir. İlçe teşkilatlarımız ile gönül birlikteliği sağlayarak MHP’yi Edirne’de hak ettiği yere gelmesi için yolumuza devam ediyoruz. 2023 yılında yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Edirne’den en az bir milletvekili çıkarmak için çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir. Herkesi MHP’ye davet ediyorum. Davamıza hizmet etmiş olan ve partimizden ayrılarak değişik partilere gidenleri, baba ocağına davet ediyorum. Partimizin ocağı yanıyor bacası tütüyor, kapısı ardına kadar arkadaşlarımıza açıktır.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum