MHP'den Flaş Açıklama! Yeni Başkan Atandığı Açıklandı..

MHP'den Flaş Açıklama! Yeni Başkan Atandığı Açıklandı..

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, 2023 Seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı olmak için görevinden ayrılan MHP Altıeylül İlçe Başkanı Tayfun Tursun'un yerine, Alper Okçelik'in atandığını açıkladı.

MHP Altıeylül İlçe Başkanlığı'na atama yapılmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, ''İl Başkan Yardımcılarımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Parti tüzüğümüzün 94. Maddesi gereğince 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı olmak için istifa eden Altıeylül İlçe Başkanı Tayfun Tursun'un yerine Alper Okçelik seçilmiştir. 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı olan Tayfun Tursun'a başarılar diliyor, Altıeylül İlçe Başkanlığı görevine gelen Alper Okçelik'e Cenab-ı Allah'tan kolaylıklar diliyorum. 2023 Lider Ülke Türkiye idealini hep birlikte başaracağımıza inanıyorum.'' dedi.

İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN AYRILAN TAYFUN TURSUN'DAN AÇIKLAMA

İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Tayfun Tursun, görevinden ayrılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, ''24 Ekim 2020 tarihinde başlamış olduğum bu kutlu görevi 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı olacağım için bugün itibariyle bırakıyorum. Bugünden itibaren davamız için Milletvekili aday adayı sıfatıyla, gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğim. Yeni seçilen İlçe Başkanımız Alper Okçelik'e ve Yönetimine görevlerinde başarılar diliyorum.'' dedi.

İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANAN ALPER OKÇELİK'TEN AÇIKLAMA

İlçe Başkanlığı görevine atanan Alper Okçelik, göreve atanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, ''2023 Seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı olmak için görevinden ayrılan Sayın Tayfun Tursun Başkanımızdan boşalan MHP Altıeylül İlçe Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Tayfun Tursun Başkanımıza, bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, yeni çıktığı kutlu yolda başarılar dilerim.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.