MHP'den Flaş Karar! Başbuğ Anma Proğramı İptal Edildi

MHP'den Flaş Karar! Başbuğ Anma Proğramı İptal Edildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Başbuğ Alparslan Türkeş'i anma proğramlarının iptal edildiğini açıkladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Başbuğ Alparslan Türkeş'in ölüm yıl dönümü nedeniyle 4 Nisan'da yapılacak olan anma programlarının, coronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında iptal edildiğini açıkladı.

CORONAVİRÜS TEDBİRLERİNE UYULMASI HAYATİ ÖNEM TAŞIMAKTADIR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''Çin'de ortaya çıktıktan sonra 200 civarında ülkede görülmeye başlayan korona virüsün özellikle Avrupa ülkelerinde tehditkar bir hızla yayılma istidadı göstermesi karşısında başından beri Türkiye'de titizlikle alınan tedbirler daha da arttırılmıştır. Korona virüsün bütün dünyada insanlığı tehdit ettiği nazik bir dönemde hükümetçe sıkılaştırılan tedbirlere eksiksiz uyulması sadece toplum sağlığı bakımından değil, ülkemizin geleceği açısından da hayati önem taşımaktadır.'' dedi.

CORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA ANMA PROĞRAMLARI İPTAL EDİLDİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''Korona virüsle mücadelenin başarıyla devam ettirilmesi açısından kendi hayatlarını düşünmeden görev aldıkları ön cephede fedakarca gayret gösteren sağlık çalışanlarımızın iş yükünün arttırılmaması ve sergiledikleri insanüstü çabaların sürdürülebilir olması hatırda tutulması gereken bir husustur. Diğer taraftan halkın sağlığı, rahat ve huzuru için hükümetçe alınan kararların uygulanmasını sağlamak üzere sorumluluk bilinci içinde görev yapan güvenlik güçlerimizin gayret ve emeklerinin heba olmaması, bu konudaki uyarılara ciddiyetle kulak verilmesine bağlıdır. Korona virüsle mücadele kapsamında sosyal mesafenin korunması lüzumu dikkate alınarak MHP Genel Merkezi ve il teşkilatlarımızca Başbuğ Alparslan Türkeş'in ölüm yıl dönümü dolayısıyla 4 Nisan'da düzenlenmesi planlanan anma programları iptal edilmiştir.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.