MHP'den İstanbul ve Ankara'da Yerel Seçimi İle İlgili Açıklama Geldi..

MHP'den İstanbul ve Ankara'da Yerel Seçimi İle İlgili Açıklama Geldi..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İstanbul ve Ankara'da gerçekleşecek yerel seçimlere yönelik çalışmaların detaylarını paylaştı. Bölge Çalışma Komisyonları'nın oluşturulduğunu belirten Yalçın, "Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin, Ankara Bizim, Türkiye Hepimizin, İstanbul Bizim, Türkiye Hepimizin" temaları altında faaliyet göstereceklerini vurguladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, Türkiye genelinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere yönelik çalışmaların detaylarını kamuoyu ile paylaştı. Yalçın, açıklamasında MHP'nin seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüğünü ifade etti.

Seçim Çalışmalarında Detaylar

Yerel seçimlere doğru yaklaşılırken, MHP'nin seçim çalışmalarını titizlikle yürüttüğünü belirten Yalçın, bu süreçte halkla ve sivil toplum kuruluşlarıyla birebir temas halinde olduklarını ifade etti. Açık hava toplantılarıyla meydanları doldurarak seçmenin nabzını tutmayı amaçladıklarını belirten Yalçın, bu etkinliklerin aynı zamanda parti teşkilatlarını zinde ve diri tutma bakımından önemli işlevlere sahip olduğunu vurguladı.

Bölge Çalışma Komisyonları Oluşturuldu

Yerel seçim çalışmalarında önemli bir adım atan MHP, İstanbul ve Ankara için Bölge Çalışma Komisyonları oluşturdu. Bu komisyonların temalarını "Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin, Ankara Bizim, Türkiye Hepimizin, İstanbul Bizim, Türkiye Hepimizin" olarak belirleyen Yalçın, bu çerçevede faaliyet göstereceklerini açıkladı.

Koordinatörlük Görevleri

Bölge Çalışma Komisyonları'nın genel koordinatörlüğünü üstlenen Yalçın, İstanbul'da 1. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, 2. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız ve 3. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu'nun görevlendirildiğini belirtti. Ankara'da ise 1. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, 2. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve 3. Bölge Koordinatörü olarak da Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'ın görev aldığını açıkladı.

Başlangıç Tarihleri

İstanbul'da faaliyetlerine 1 Şubat itibarıyla başlayan Bölge Çalışma Komisyonları, Ankara'da da bugün itibarıyla göreve başlayacak. Yalçın, açıklamalarını "Türkiye'nin 31 Mart 2024 yerel seçimlerine adım adım yaklaşırken, MHP olarak seçim çalışmalarını büyük bir titizlik ve ciddiyet içinde yürütüyoruz." sözleriyle tamamladı.

Sonuç ve Beklentiler

Yerel seçim çalışmalarının detaylarını paylaşan Yalçın, MHP'nin bu süreçte göstereceği performansla ilgili beklentilerini ve parti içi koordinasyonun önemini vurguladı. Parti, İstanbul ve Ankara'da gerçekleşecek yerel seçimlerde güçlü bir duruş sergilemeyi amaçlıyor

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.