MHP'den Son Dakika Seçim Açıklaması Geldi..

MHP'den Son Dakika Seçim Açıklaması Geldi..

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 2 Haziran'da yenilenecek seçimler için çalışmalar hız kazandı. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, seçim çalışmalarında önemli mesajlar verdi. Özdemir, "Bu seçim Pınarbaşı için bir hesaplaşma seçimi değildir, olmamalıdır. Bu seçim hizmette yarışın seçimi olmalıdır" dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 2 Haziran’da yenilenecek seçimler için sahada çalışmalarına devam ediyor. İlçede muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Özdemir'e, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç eşlik etti. Özdemir, yaptığı konuşmada seçimlerin önemine değinerek, hizmet odaklı bir yarış olması gerektiğini vurguladı.

Yenilenmiş Kadrolarla Hizmete Talip

İsmail Özdemir, Pınarbaşı’nda yenilenmiş kadrolarla göreve talip olduklarını belirtti. “Böylesine geniş bir heyet ile sevdalısı olduğumuz, ait olduğumuz Pınarbaşı'nda bir araya gelmekten dolayı Allah'a hamd ediyorum” diyen Özdemir, seçimlerin Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilmesinin ardından Pınarbaşı için yeni bir sürecin başladığını ifade etti. Özdemir, “Bu yenilenmiş kadrolar ile Pınarbaşı'mıza değer katacak yeni projeleri kazandırma noktasında elimizden geleni yapacağız” dedi.

Genel Başkanımızın Dikkati Pınarbaşı’nın Üzerinde

Özdemir, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Pınarbaşı'na olan ilgisinin altını çizerek, “Sayın Genel Başkanımızın tüm dikkati ve eli de Pınarbaşı’nın sonuna kadar üzerindedir. Allah izin verirse 2 Haziran’da yenilenecek olan seçimlerde, Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak Sayın Belediye Başkanımız Menduh Uzunoğlu ile birlikte bizler, yeniden hizmete talibiz” ifadelerini kullandı.

“Bu Seçim Pınarbaşı İçin Bir Hesaplaşma Seçimi Değildir”

Özdemir, CHP’li bazı yöneticilerin seçimleri bir hesaplaşma gibi gösterme çabalarını eleştirerek, “Çok üzülerek söylüyorum, bu seçimleri ne yazık ki bir hesaplaşmaya çeviren zihniyet var karşımızda. Bu seçim Pınarbaşı için bir hesaplaşma seçimi değildir, olmamalıdır. Bu seçim hizmette yarışın seçimi olmalıdır. Pınarbaşı'na hizmet noktasında rüştümüzü ispat ettiğimiz gerçeği ile karşınızda bulunuyoruz” dedi.

Pınarbaşı İçin Yeni Projeler

Özdemir, Pınarbaşı için yeni projeler üzerinde çalıştıklarını belirterek, “Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç Bey sürekli Pınarbaşı’na gelip gidiyor. Bazı köylerimizin yol ve kanalizasyon sıkıntıları var. Bunların hepsini nasıl giderebiliriz, bunun telaşı içerisindeyiz. Pınarbaşı’nı nasıl ait olduğu seviyeye taşıyabiliriz, bunun arayışı içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Kobani Sanıklarına Verilen Cezalar Yetersiz

Konuşmasında Kobani davasına da değinen Özdemir, “6-8 Ekim tarihinde Türkiye'yi bölmek, parçalamak ve milleti birbirine kırdırmak için birlikte hareket eden terör örgütünün siyasi uzantılarına verilen ceza yeterli değildir. Bu siyasi uzantılara kimler destek veriyor ve yol yürüyorsa, Pınarbaşılı hemşerilerimizin asil duruşu, feraseti ve fazileti Türkiye'nin ve Türklüğün merkezi olan bu topraklarda da bunlara müsaade etmeyecek” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.