MHP'den Yeni Flaş Açıklama! MHP Tüm Türkiye'de Sahaya İniyor!

MHP'den Yeni Flaş Açıklama! MHP Tüm Türkiye'de Sahaya İniyor!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP'nin 2023 seçimlerine yönelik planladığı yeni programı hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

İl ve ilçelerde düzenlenen Anlatma ve Aydınlatma toplantılarından sonra 8 Ekim tarihinden itibaren başlayacak olan Adım adım 2023; KÖYÜM BENİM Sohbet Toplantıları hakkında bilgilendirmelerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Türkiye'nin her tarafını köy köy dolaşacak olan MHP Teşkilatlarının, kirli ittifakların pazarlık masalarında nasıl aşikâr bir ihanete dönüştüğünü vatandaşlara sabırla anlatlmaya devam edeceğini söyledi.

MHP SİYASET İKLİMİNİN DOMİNANT RÜZGARI OLMUŞTUR

MHP siyaset semalarında bir kutup yıldızı gibi parlamaya başladığından beri; aziz milletimiz Milliyetçi-Ülkücü Hareketi bağrına basarak büyük bir misyon yüklemekle kalmamış, partimizi varlık sigortası gibi görmeye başlamıştır. Millet egemenliğinin sarsılmaz kalesi görevini büyük bir sorumluluk ve fedakârlıkla üzerine alan MHP; tutarlı, kararlı ve ilkeli tutumu sayesinde zamanla siyaset ikliminin dominant rüzgârı olmuştur. Ne var ki her seçim atmosferine girildiğinde milletimizin MHP’ye gösterdiği büyük teveccühü hazmedemeyen muarız ve rakiplerimiz, aleyhimizde algı operasyonları, itibar suikastları düzenleme yarışına girmiştir. Ancak MHP, bu saldırı ve karalama kampanyalarını savuşturarak milletin sinesinde ve yüreğindeki özel yeri korumayı başarmıştır.

ZİLLETİN SÖZCÜLERİ MHP VE CUMHUR İTTİFAKINI KARALAMA YARIŞINA GİRDİ

MHP, kurumları, kurulları ve teşkilatlarıyla çalışkan bir camiadır. MHP’yi destekleyen milyonlar da vefalı, kanaatkâr, sabırlı ve kadirşinas bir kitledir. Partimizin mevcudiyeti ve davamızın kutsiyeti, şairin “Yüreklerde köz menem!” dediği gibi; kalplerde kor gibi yanmakta, ruhları güneş gibi ısıtmakta, gönülleri meltem gibi ferahlatmaktadır. 2023 Seçimlerine yaklaşılırken görülmektedir ki; Yabancı fonlarla beslenen ve bazı siyasi partilerce algı çalışması için kiralanan sahteci anket şirketleri, partimizi sandık altına süpürme çabasındadır. Zillet İttifakının sözcüleri, MHP’yi ve Cumhur İttifakını karalama yarışına girmiştir. Hemen her gün rakamlar ve olaylar saptırılmak suretiyle kamuoyu eğilimine yön verme çabalarına şahit olunmaktadır. Bütün bu beyhude gayretler, MHP’nin milletimizin nezdinde edindiği seçkin mevkii değiştirmeyecektir.

MHP MİTİNGLERİ ZİLLET SÖZCÜLERİNİ HAYAL KIRIKLIĞINA VE HÜSRANA UĞRATTI

Yıllardır MHP’yi her seçimde baraj altında göstermeye çalışan çevreler, her seferinde mahcup olmuşlardır. Sivas, Bursa ve daha sonra da Kayseri’de gerçekleştirdiğimiz son açık hava toplantıları, MHP’yi sandık altına süpürmeye yeltenen zillet sözcülerini ve destekçilerini sükûtuhayale ve hüsrana uğratmıştır. Meydanları dolduran on binlerin verdiği caydırıcı mesaj ile toplantıların coşku ve ihtişamı karşısında, partimizi ve Hareketimizi küçümsemeye yeltenen muarızlarımızın dilleri lâl olmuştur. MHP’nin toplantıları aynı zamanda, yalan ve hilekârlıkla toplum mühendisliğine soyunan şark kurnazlarının foyasını bütün çıplaklığıyla ortaya çıkarmıştır. Zillet sözcüleriyle destekçisi medya bolca laf ve dedikodu üretip vakit zayi ederken, MHP seçim için çoktan yollara düşmüştür. Son açık hava toplantılarımız, MHP’nin nerede aranacağına ve gücünün nereye ulaştığına dair güçlü bir karine oluşturmuştur.

MHP'NİN ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTILARI

MHP; dildedir, gönüldedir. MHP teşkilatları yollarda, köylerde, kasabalarda, camide, cemevinde, halkın arasındadır. Ülke gerçeklerini konuşmak, MHP’nin siyaset anlayışını sebep ve gerekçeleriyle anlatmak ve ihanet odaklarının vesayetindeki zillet ittifakının çirkin politikalarının perde arkasını milletimize aktarmak üzere partimizce projelendirilen temalı toplantılar; geçen yılın Eylül ayında başlamıştır. 4 Eylül 2021’de Afyonkarahisar’dan başlayan etkinliklerimizde: “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 - Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” Temalı 9 Bölge Toplantısı; “Adım Adım 2023; İl İl Anadolu” Temalı İl Toplantıları; “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” gerçekleştirilmiştir. Üç etapta hayata geçirilerek bazı illerin merkez ilçelerinin de dâhil edildiği Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarının sayısı 966’ya ulaşmıştır.

ADIM ADIM 2023 KÖYÜM BENİM SOHBET TOPLANTILARI

Halkın arasında teşkilatlarıyla; siyaset platformunda da Başkanlık Divanı, Parlamento Grubu ve Kurullarıyla müessir bir dinamizm sergileyen MHP, aktif siyasi faaliyetlerini yeni bir projeyle sürdürecektir. İl ve ilçelerden sonra 8 Ekim günüden itibaren “Adım adım 2023; ‘KÖYÜM BENİM’ Sohbet Toplantıları” başlatılacaktır. “KÖYÜM BENİM” temalı sohbet toplantıları sırasında, aziz vatanın her sathı köy köy dolaşılarak en ücra köşelerdeki vatandaşlarımızla kucaklaşılacaktır. Sohbet toplantılarında, MHP ve Cumhur İttifakının Türkiye’nin bekası yolunda üstlendiği sorumluluğun değeri bütün ayrıntılarıyla dillendirilecektir.

MHP, KİRLİ İTTİFAKLARIN NASIL İHANETE DÖNÜŞTÜĞÜNÜ ANLATMAYA DEVAM EDECEK

Cumhur İttifakını vücuda getiren millî mutabakatın sürdürülmesinin, mevcut bölgesel ve küresel konjonktürde taşıdığı hayati önem paylaşılacaktır. Küresel aktörlerin dümen suyundaki zillet cephesince milletten gizlenmeye çalışılan kirli ittifakların, pazarlık masalarında nasıl aşikâr bir ihanete dönüştüğü sabırla anlatılmaya devam edilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.