MHP'li Başkan Enver Demirel'den Birlik Olun Uyarısı

MHP'li Başkan Enver Demirel'den Birlik Olun Uyarısı

Etimesgut Müteahhitler Derneği’nin 8. Olağan Genel Kurulu, Etimesgut Belediyesi Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlendi.

Genel kurula Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Birleşik Müteahhitler Derneği Federasyonu Başkanı Mustafa Şahin, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Başkanı Tahir Tellioğlu, dernek başkanları, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri ve müteahhitler katıldı. Mevcut dernek başkanı Baki Çelen, başkanlığa yeniden seçildi.

TERCİH EDİLİYORUZ

Genel kurulda konuşan Başkan Demirel, Etimesgut'un Türkiye'nin en çok tercih edilen ilçelerinin başında geldiğini belirterek, "Belediyemizin hizmet ve yatırımları olmasa, insanımız burada yaşamayı tercih etmez, sizler de inşaat yapmakta tereddüt ederdiniz. Nüfusumuz 600 bine yaklaştı, yoğun bir konutlaşma yaşıyoruz. Biz de hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artıracak, ilçemizin değerine değer katacak yatırımlar yapıyor hizmetler gerçekleştiriyoruz" dedi.

 

PLAN NOTLARINA DİKKAT

Müteahhitlere uyarı ve tavsiyelerde bulunan Demirel, "Birlik ve beraberlik içinde hareket ediniz. Birlikten kuvvet doğar. Her sektörde, meslek grubunda olabileceği gibi sizin aranızda da art niyetli kişiler olabilir. Bunları aranızdan temizleyiniz. Eğer temizlemezseniz ciddi sıkıntılar yaşarsınız. Belediye olarak yasalar çerçevesinde sizlere her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Sizler de inşaat yaparken yasa ve yönetmeliklere uyunuz. Plan notlarına riayet ediniz" tavsiyesinde bulundu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.