MHP'li Halil Öztürk'ten Fezlekeler Hakkında Açıklama

MHP'li Halil Öztürk'ten Fezlekeler Hakkında Açıklama

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, gizli ittifak içinde olanların karşılarına çıkan fezlekeyle far görmüş tavşana döndüğünü söyledi.

Milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılmasıyla ilgili fezlekenin Millet İttifakı'nda çatlak oluşturduğuna dikkat çeken MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, gizli ittifak içinde olanların far görmüş tavşana döndüğünü belirterek, herkesin foyasının fezleke oylamasında ortaya çıkacağını söyledi.

DOKUNULMAZLIK FEZELEKESİ MİLLET İTTİFAKI'NDA ÇATLAK OLUŞTURDU

HDP’li milletvekilleriyle ilgili fezleke, Zilletçilerde öyle bir karmaşaya yol açtı ki, sormayın gitsin! Küreselcilerin güdümündeki CHP yönetimi, dokunulmazlıkların kaldırılmaması için çırpınırken, İP’ten çıkan “çatlak sesler” ortalığı “Kel Ali’nin bağına çevirdi”. Yerel seçimlerde saman altından su yürüten Zilletçiler, ortak adayları sinsice desteklerken, karşılarına çıkan fezlekeyle hepsi de far görmüş tavşana döndü. Baştan beri, “PKK’nın kravatlıları” olduklarını bildikleri HDP, bu denli köşeye sıkışınca ne yapacaklarını bilemediler.

HERKESİN FOYASI FEZLEKE OYLAMASINDA ÇIKACAK

Küresel sermayenin güdümündeki CHP yönetimi için HDP’yi kurtarma operasyonu, üst aklın emir komutasında önemli bir görev. Peki, CHP içerisinde vatansever, milliyetçi ve Atatürkçü çizgide olan milletvekilleri için, bu oylamada HDP’nin yanında olmak o kadar kolay olacak mı? Önce,”parti kapatmaya karşıyız” türküleri söyleyen İP ise, milletin tepkisiyle, fezlekede “Evet” oyu vereceklerini duyurdu. Peki, İP’in içindeki “küreselcilerin” oyları ne olacak acaba? Önce millet ve devlet mi, yoksa “küresel ikbal” mi? Herkesin foyası oylamada ortaya çıkacak.

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.