MHP'li Kadın Milletvekillerinden Sancak Mesajı

MHP'li Kadın Milletvekillerinden Sancak Mesajı

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Türk Milliyetçisi Kadınların Meclis'teki temsilcileri olarak Sancağı yere düşürmemeye yeminli olduklarını söyledi.

Türk Milliyetçisi Asenaların TBMM'deki temsilcilerinden Ayşe Sibel Ersoy, Nevin Taşlıçay ve Esin Kara ile çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaşarak mesaj veren MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Kurtuluş savaşında tarih yazan Nene hatun, Şerife bacı ve Halime Çavuşlardan devraldıkları sancağı yere düşürmeyeceklerini söyledi.

DEVRALDIĞIMIZ KUTLU SANCAĞI YERE DÜŞÜRMEMEYE YEMİNLİYİZ

MHP'li Kadın Milletvekillerinin TBMM'deki bir çalışma anını ölümsüzleştirerek, Asenalar adına Sancağı yere düşürmeme mesajı veren MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Allah'a çok şükür ki; Türkiye’nin ve Türk milletinin kaderini emperyalist rüzgârların sürüklemesinin önünde çelikten duvar olan önce Başbuğumuz Alparslan Türkeş, sonra Liderimiz Devlet Bahçeli ile Dava'mız kutsal yolculuğuna devam ediyor. Kurtuluş savaşında tarih yazan, kağnılarla cepelere mermi taşıyan Nene hatun, Şerife bacı, Halime Çavuşlara layık olmak, onlardan devrolan sancağı yere düşürmemek elbette zor. Bu şuurla, Büyük Türk Milletinin tertemiz sinesinden çıkıp geldiğimiz TBMM’de, Lider ülke Türkiye yolunda yılmadan ve yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Milletvekili arkadaşlarımızla nöbete devam ediyoruz. Yeminimiz var.'' dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.