MHP'li Sadir Durmaz, İktidara Sizden Her Şey Olur Ama Milliyetçi Olmaz

MHP'li Sadir Durmaz, İktidara Sizden Her Şey Olur Ama Milliyetçi Olmaz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Şefaatli İlçe seçim irtibat merkezi açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz, Milliyetçilik ayaklarımın altında diyorlar "ve Milleti 36 fırkaya bölüyorlar,

Ege adalarını Yunanlılara veriyorlar, Bayrağımızı indirteceksin ondan sonra da gelip milliyetçilikten bahsedeceksin, sizden her şey olur ama asla Milliyetçi olmaz” dedi.

 

 

MHP Genel başkan yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz yaptığı açıklamada şöyle konuştu;

"12 yıldır Yozgat seçmeni, Türkiye'nin önemli mevkilerine siyasetçi göndermiştir, büyük oranda siyasi destek vermişlerdir ve meydanlarda bol keseden verilen vaatlerin yatırım ve hizmetlerin hiç birsi yerine getirilmemiştir.

Yerel seçimler öncesinde Şefaatli meydanında seçmene doğalgaz sözü veren Bakan Bekir Bozdağ bu sözünü neden tutmamıştır, bırakın verilen sözleri tutmayı Yozgat 260 bin göçü ile her geçen gün yardıma muhtaç iller arasındaki yerini almaktadır.Yaşanabilir iller sıralamasında 72’nci, rekabet gücü sıralaması ise Türkiye genelinde 73’ncü sıradadır.Yozgat'ın gelişmişliğine adalet sağlamayanlar Türkiye ye adalet getirebilir mi ?

Yolsuzluğu devletin resmi kurumu makas tarafından da doğrulanmış olan 4 bakanı yüce divana göndermeyenler şimdi gelmiş "Yozgat’ın kararı büyümenin devamı " yalanı ile milletimizi bir kez daha aldatmaya çalışmaktadırlar, bu aldatma ne ilk nede sondur, din üzerinden istismara devam eden bu zihniyet şimdilerde de Anadolu'da Milliyetçilik üzerinden, Doğuda da Kuran- Kerim üzeriden istismarlarını sürdürerek oy devşirme peşindedirler, Milletimiz bunlara bir kez daha aldanmamalı bu ütücü siyasilere sandıkta gerekli cevabı vermelidir.

Milliyetçilik üzerinde istismar yapan bu zihniyet oylarının eridiğini bildiği için milliyetçi ve vatanını seven seçmeni bu kanaldan kandırmaya çalışmaktadır. Kayseri meydanında " Apo ile görüşen şerefsizdir " diyenler bu sözlerini sonradan değiştirmediler mi?

Biz hukuk diyoruz onlar hukuk tarihinde ilk kez yaşanan hakim ve savcıları tutukluyorlar, biz hırsızlık haram diyoruz onlar " bırakın birazda bizimkiler çalsınlar" diyorlar,  biz teröristle müzakere olmaz mücadele olur diyoruz onlar Türk bayrağı altında bu hainlerle protokol imzalıyorlar ve devletin polis teşkilatını ve okullarını dağıtıyorlar, biz milliyetçilik dedikçe onlar devletin kurumlarından T.C. ibaresini siliyorlar ve Ne Mutlu Türküm Diyene yazılarını kaldırıyorlar, Andımızı kaldırıyorlar, " Milliyetçilik ayaklarımın altında diyorlar "ve Milleti 36 fırkaya bölüyorlar, Ege adalarını Yunanlılara veriyorlar, bayrağımızı indirteceksin ondan sonra da gelip milliyetçilikten bahsedeceksin, sizden her şey olur ama asla Milliyetçi olmaz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.