MHP'li Selim Şahin Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı Oldu..

MHP'li Selim Şahin Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı Oldu..

Ankara'nın tanınmış isimlerinden Selim Şahin, Kızılcahamam'ın geleceği için Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) belediye başkanlığı için aday adayı oldu. Şahin, Kızılcahamam'a daha fazla hizmet etmek amacıyla Genel Merkez'e başvuruda bulundu.

Ankara'nın sevilen esnaflarından ve İç Anadolu Av ve Yaban Hayatı Federasyonu Başkanı olan Selim Şahin, Kızılcahamam'a yönelik büyük bir adım attı. Uzun yıllar eğitim sektöründe başarılı bir kariyerin ardından İç Anadolu Av ve Yaban Hayatı Federasyonu Başkanlığı görevini üstlenen Şahin, şimdi de Kızılcahamam Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) aday adayı oldu.

Selim Şahin, MHP Genel Merkezi'ne resmi başvurusunu yaparak Kızılcahamam'a daha iyi hizmet etme amacını bir kez daha vurguladı. Başvurusunun ardından MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı ziyaret eden Şahin, destek talebini iletti ve Kızılcahamam için projelerini sundu.

Şahin, yaptığı açıklamada, "Bizim tek bir sevdamız var, o da Kızılcahamam. Kızılcahamam'a daha fazla hizmet etmek için yola çıktık. Allah mahcup etmesin inşallah" dedi.

Selim Şahin'in Kariyeri ve Başkan Adaylığı

Selim Şahin, Ankara'da uzun yıllar eğitim sektöründe başarılı bir esnaflık kariyerine sahip olmanın yanı sıra İç Anadolu Av ve Yaban Hayatı Federasyonu Başkanlığı gibi önemli bir görevi de üstlenmiştir. Şahin, bu birikimiyle Kızılcahamam'ın geleceğine katkıda bulunma amacıyla MHP'den belediye başkan aday adayı olmuştur.

Vizyonu ve Hizmet Taahhütleri

Selim Şahin, Kızılcahamam'ın ihtiyaçlarına uygun çözümler üreteceğini ve ilçeyi daha modern ve yaşanabilir bir yer haline getirmeyi hedeflediğini belirtti. Kızılcahamam halkı, Şahin'in vizyonunu ve projelerini merakla beklemekte ve ona destek olacaklarına inanmaktadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.