MHP'li Semih Yalçın'dan Emin Çölaşan'a Müthiş Teşhis

MHP'li Semih Yalçın'dan Emin Çölaşan'a Müthiş Teşhis

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan Emin Çölaşan'ın yakalandığı hastalığı teşhis etti.

Cumhur İttifakı'na nifak sokmak için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan Sözcü Gazetesi yazarı Emin Çölaşan'a tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, kendini hala önemli gazeteciler sınıfında göstermeye çalışan Emin Çölaşan'ın uyuz hastalığına yakalandığını ve kaşıntısı nüksettiğinde kaşınmak için MHP'ye saldırdığını söyledi.

UYUZ HASTALIĞINA YAKALANAN EMİN ÇÖLAŞAN'IN KAŞAĞISI BİZDEDİR

Müzmin MHP muhalifi Emin Çölaşan; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye yönelik aslı astarı olmayan suçlama ve ithamları, açık mektup başlığı altında her zamanki bayat teranelerle sıralamış. Çölaşan’ın sözde mektubuna hâkim olan alaycı dil, kendisinin sefil ama bir o kadar da saldırgan karakterini yansıtıyor. Çölaşan, MHP’nin Türk siyasi hayatındaki özgül ağırlığı ve müessiriyetinin verdiği rahatsızlık yüzünden uyuz hastalığına yakalanmış bir gazeteci taslağı… Ne var ki bu illetin çaresi de, kaşağısı da bizde…

ÇÖLAŞAN UYUZ HASTALIĞININ KAŞINMASI İÇİN MHP'YE SALDIRIYOR

Yakalandığı kaşıntı illeti zaman zaman azıyor ve uykularını kaçırıyor. Uykusuz kalınca eski defterleri açıyor, geçmişe gidip geliyor, lakin MHP’nin kaşağısından başka hiçbir şey onu teskin etmiyor. Emin Çölaşan, kendisini layığı veçhile kaşıyalım ve uyuzu bir nebze hafiflesin diye bize sardırıyor, saldırıyor. Uyuzluk, Çölaşan’ın zaten zayıf olan hafızasına da zarar vermiş. Adam geçmişte kalmış, 15 Temmuz 2016’yı ve sonrasını hatırlamıyor. Aslında hatırlamak da istemiyor.

FETÖ'YE DİZDİĞİ ÖVGÜLER ÖCALAN'A KABUS OLDU

Çünkü bir zamanlar FETÖ elebaşına dizdiği övgüler zihnine kâbus gibi çöküyor. E. Çölaşan, Türkiye’nin uçurumun kenarından döndüğü 15 Temmuz ihanet kalkışmasının millet tarafından püskürtülmesinden sonra artık ülkede hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını görmek istemiyor. Çölaşan, başta MHP ve Ak Pati olmak üzere yaşananlardan ders çıkaran partilerin pozisyon ve tutumlarına yeniden yön verdiklerini düşünmek bile istemiyor.

ÇÖLAŞAN KENDİNİ HALA ÖNEMLİ GAZETECİ OLDUĞUNU SANIYOR

Bu E. Çölaşan, kendini hâlâ önemli gazeteci sanıyor. Martavallarını artık milletin yutmadığını, tefsir-i şeriflerine kimsenin itibar etmediğini bir türlü kabullenemiyor. Çölaşan, olayları ve insanları nasıl işine gelirse öyle yorumluyor. Madem köşesinde yazdıkları şiddetli kaşıntısını yansıtıyor, kendisine durumuna uyan birkaç köşe adı önerelim: Uyuzun Yeri, Kaşağısız Adam, Solun Uyuzu, Sözün Uyuzu, Sözcü’nün Uyuzu.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.