MHP'li Tamer Osmanağaoğlu: Pınarbaşı 3 Hilal ile Geleceğe Kararlılıkla Yürüyor

MHP'li Tamer Osmanağaoğlu: Pınarbaşı 3 Hilal ile Geleceğe Kararlılıkla Yürüyor

MHP Genel Sekreteri Tamer Osmanağaoğlu, Pınarbaşı seçim çalışmalarında, ilçenin geleceğini Milliyetçi Hareket Partisi'nin üretken belediyecilik anlayışıyla şekillendireceklerini belirtti. Pınarbaşı halkı, 2 Haziran’da yeniden sandık başına gidecek.

MHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) "mühürsüz pusula" gerekçesiyle iptal ettiği seçimler nedeniyle 2 Haziran’da yeniden sandık başına gidecek olan Pınarbaşı’nda, MHP ve Cumhur İttifakı çalışmalarını yoğunlaştırdı. Osmanağaoğlu, Pınarbaşı'nın Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) üretken belediyecilik anlayışıyla geleceğe kararlı adımlarla yürüyeceğini vurguladı.

Pınarbaşı'nda Seçim Heyecanı

YSK’nın iptal kararı sonrası Pınarbaşı'nda yeniden seçim yapılacak olması, ilçede büyük bir hareketlilik yarattı. MHP Genel Sekreteri Tamer Osmanağaoğlu, ilçede gerçekleştirdiği seçim programında önemli mesajlar verdi. Osmanağaoğlu, Pınarbaşı'nın MHP'nin üretken belediyecilik anlayışıyla tanışmaya devam edeceğini belirterek, "Bu seçimlerde bir tane kazanan olacak. O da Pınarbaşı’nın tamamı olacak" dedi.

Üretken Belediyecilik Anlayışı

Tamer Osmanağaoğlu, Pınarbaşı'nın geleceğe 3 hilal ile yürüme kararlılığını dile getirirken, MHP'nin üretken belediyecilik anlayışının altını çizdi. Osmanağaoğlu, "Pınarbaşılı hemşerilerimizi, Milliyetçi Hareket Partisi'nin üretken belediyecilik anlayışından mahrum kalmamaya kararlı. Cumhur İttifakı'nın hizmet ve insan odaklı belediyecilik anlayışından mahrum kalmamaya kararlı" ifadelerini kullandı.

Halkın Destek Mesajı

Osmanağaoğlu’nun konuşmasında, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı'nın Pınarbaşı halkı için çalışmaya devam edeceği vurgusu dikkat çekti. "2 Haziran’da, 'Sevdamız Pınarbaşı' diyenlerin zaferini hep birlikte, herkesi kucaklayarak kutlamaya kararlı" diyen Osmanağaoğlu, Pınarbaşı'nın geleceğini şekillendirme konusunda halkın desteğinin önemini belirtti.

Osmanağaoğlu'nun Tam Konuşması

MHP Genel Sekreteri Tamer Osmanağaoğlu, konuşmasında MHP lideri Devlet Bahçeli'nin selamlarını ileterek, Pınarbaşı halkının Milliyetçi Hareket Partisi'nin üretken belediyecilik anlayışı ile buluşacağını söyledi. Osmanağaoğlu, "Pınarbaşı’nın 2 Haziran’da yazacağına emin olduğum tarihten ve onun sonrasından bahsetmek istiyorum. Çünkü Pınarbaşı çok kısa süre sonra, birliğin gücüyle, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışını ve Cumhur İttifakı’nın hizmet anlayışını Pınarbaşılı hemşerilerimle buluşturmaya devam edecektir" dedi.

Hizmetin En Hızlısını Hak Ediyor

Tamer Osmanağaoğlu, Pınarbaşı’nın hizmetin en hızlısını hak ettiğini belirterek, Pınarbaşı'nın her mahallesinde, her insanına ulaşacak şekilde hizmet almasının önemine vurgu yaptı. Osmanağaoğlu, "Pınarbaşı’na hak ettiği hizmetin gelebilmesi için Pınarbaşı’nın ehil kadrolarla idare edilmesi gerekmektedir. Bu süreç kurumlarıyla, kuruluşlarıyla, STK’larıyla, Büyükşehir Belediyesiyle, Bakanlıklarla, bürokrasiyle, sosyolojik yapıyı tanıyan kadrolarıyla, Muhtarlarımızla tam bir işbirliği ve koordinasyon içinde hareket edilmesi gereken bir süreçtir" dedi.

Pınarbaşı’nın Geleceği

Osmanağaoğlu, Pınarbaşı’nın Milliyetçi Hareket Partisi'nin ve Cumhur İttifakı'nın hizmet anlayışı ile geleceğe emin adımlarla yürüyeceğini belirtti. Pınarbaşı halkının iradesinin sandığa yansıyacağını ve bu iradenin Pınarbaşı’nın geleceğini şekillendireceğini ifade eden Osmanağaoğlu, "İnşallah 2 Haziran, Pınarbaşı'ndan Menduh Uzunoğlu Başkanımızı hep birlikte yeniden Pınarbaşı'nın Belediye Başkanı seçtiğimiz gün olacak" diyerek sözlerini tamamladı.

Pınarbaşı'nın yeniden 3 hilal ile geleceğe yürüme kararlılığı, MHP ve Cumhur İttifakı'nın hizmet anlayışı ile birleşerek, ilçenin kalkınmasında önemli bir rol oynayacak. 2 Haziran seçimleri, Pınarbaşı'nın geleceğini belirleyecek ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin üretken belediyecilik anlayışının başarısını ortaya koyacaktır

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.