MHP'nin adayları tüm Sakarya'da heyecan uyandırdı!..

MHP'nin adayları tüm Sakarya'da heyecan uyandırdı!..

MHP Sakarya İl Başkanı Bülbül, partisinin il başkanlığı binasında, ilçe teşkilat başkanları ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, MHP'nin Sakarya milletvekili aday listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, partisinin Sakarya milletvekili adaylarının sadece MHP'de değil, toplumun tüm kesimleri ve AKP'de de heyecan uyandırdığını belirterek, "Herkes bu liste ile MHP'nin başarılı olacağına inanmıştır. Bu liste ile MHP'nin Sakarya'da birinci parti olması daha da perçinlenmiştir. 7 Haziran'da da bunun semeresini toplayacağız." dedi.

MHP Sakarya İl Başkanı Bülbül, partisinin il başkanlığı binasında, ilçe teşkilat başkanları ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, MHP'nin Sakarya milletvekili aday listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

MHP'nin milletvekili aday sıralamasının Zihni Açba, Orhan Ünver, Alirıza Acartürk, Hüsamettin Atasever, İsmail Kamil Doğancı, Gökhan Taşdeviren, Serdar Çakan olduğunu dile getiren Bülbül, "Çıkan liste MHP'nin listesidir. Ne Ahmet'in ne Veli'nin ne de başkasının. Bu liste MHP'nin listesidir. Bu liste ile MHP çok büyük başarılara imza atacak teşkilatlarımızla birlikte. Bu zamana kadar 'Ben aday olsam da olmasam da hiç fark etmez, önemli olan Türkiye'nin bu netameli sürecinde partimiz kazansın' diye mücadele veren, hassasiyet gösteren aday adayları arkadaşlarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Onlar da bugünden itibaren sanki bir milletvekili adayı gibi MHP için elinden gelen çabayı göstereceklerdir." diye konuştu.

Yarından itibaren tüm kadro sahada olacaklarını dile getiren Bülbül, aday listelerine gelen tepkilere, beyanlara bakarak, listenin Sakarya'da heyecana yolaçtığını vurguladı. Listenin başarıya odaklanmış bir liste olduğunu söyleyen Bülbül, "Bu listeden çok ciddi neticeler bekliyoruz. Arkadaşlarımızda, mensuplarımızda çok ciddi bir heyecan vardır ama sadece bu heyecan bizim partimizde değil, toplumun genel kesimlerinde, AKP'liler, CHP'liler, SP'liler, toplumun her kesiminde ciddi heyecan uyandırmıştır. Herkes bu liste ile MHP'nin başarılı olacağına inanmıştır. Bu liste ile MHP'nin Sakarya'da birinci parti olması daha da perçinlendi. İnşallah 7 Haziran'da bunun semerelerini toplayacağız. Bizler teşkilat olarak son nefesimize kadar büyük azim ve kararlılıkla MHP'yi başarıya taşımak için Sakarya'da birinci parti olması için elimizden gelen bütün gayreti sarfedeceğiz. Tabanda çok büyük bir heyecan olduğunu hissetmekteyiz." şeklinde konuştu.

Bugüne kadar Sakarya milletvekilliği görevini yürütmüş ve 7 Haziran'a kadar da yürütecek olan Münir Kutluata'ya da teşekkür eden Bülbül, "Münir Bey'e teşkilatımıza, Sakaryamıza ve memleketimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Bu dönem listede olamamıştır. Biraz evvel kendisiyle görüştüm 'ne lazımsa, nerde ve ne zaman olacaksa teşkilatımın emrindeyim' demiştir. Bu hassasiyeti dolayısıyla kendisine bir kez daha teşekkür ederim." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum