MHP'nin Geçmiş Dönem MYK Üyesi Ahmet Yılmazer Hayatını Kaybetti

MHP'nin Geçmiş Dönem MYK Üyesi Ahmet Yılmazer Hayatını Kaybetti

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) geçmiş dönem Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Ahmet Yılmazer, bugün vefat etti. Cenaze törenine MHP Lideri Devlet Bahçeli de katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin geçmiş dönem MYK üyesi Ahmet Yılmazer, bugün hayatını kaybetti. Türk siyasetine aktif bir şekilde katkıda bulunan Yılmazer, uzun yıllar MHP çatısı altında görev aldı. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite öğrenimi ve iş hayatına adım atan Yılmazer, siyasi kariyerine de MHP'de başladı.

347402178-817710373044762-1389142641485140380-n.jpg

Sosyal yaşamında ve iş hayatında aktif rol oynayan Ahmet Yılmazer, sosyal dernekler ve iş derneklerine yaptığı katkılarla tanınıyordu. MHP içindeki çalışmaları ve partiye olan katkılarıyla dikkat çeken Yılmazer, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından MYK üyesi olarak atanmıştı.

24 Haziran 2018 genel seçimlerinde Cumhur İttifakı için önemli çalışmalarda bulunan Yılmazer, parti içinde etkin bir rol oynadı. Evli ve çocuk sahibi olan Ahmet Yılmazer, siyasete olan tutkusu ve çalışmalarıyla tanınan bir isimdi.

Ahmet Yılmazer'in vefatı, MHP camiasında büyük üzüntü yarattı. Bugün İkindi Namazı'na müteakip Ankara-Karşıyaka Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze törenine MHP Lideri Devlet Bahçeli de katıldı. Bahçeli, Yılmazer için duygusal bir konuşma yaparak onun partiye olan katkılarını vurguladı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin geçmiş dönem MYK üyesi Ahmet Yılmazer'in vefatı, siyaset camiasında büyük bir kayıp olarak değerlendiriliyor. Yakınları, dostları ve parti mensupları, Ahmet Yılmazer'i sevgi ve saygıyla anacaklar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.