MHP'YE 200 KİŞİ DAHA KATILDI

MHP'YE 200 KİŞİ DAHA KATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı binasında 200 kişi teşkilata üye oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı binasında 200 kişi teşkilata üye oldu.

Parti binasında basın toplantısı düzenleyen MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Bilindiği üzere bazı güruhlar tarafından Milliyetçi Hareket Partisinin üzerine çevrilen oklar nedeniyle partimiz üzerinden toplu istifalar yaptırılarak algı yapılmakta Milliyetçi Hareket Partisi gücünü kaybediyormuş gibi gösterilmektedir. Yarım asırlık siyasi birikimi ve tecrübesi olan şan ve şerefle, kan ve gözyaşı ile mücadelesi taçlandırılmış böyle kutlu bir davanın temsilcisi olmaktan her zaman gurur ve şeref duyduk. Bu kutlu davanın bir adım ileriye gitmesi için gecemizi gündüzümüze kattık, baş verdik baş eğmedik.” Dedi.

Başkan Akpınar, Bugün burada bulunmamızın sebebi bilindiği üzere Milliyetçi Hareket Partimizden bir takım şovlarla istifa gösterisi yapanların, bırakıp kaçanların ve Ülkücü hareketin şerefli mazisine çamur atanların aksine Dulkadiroğlu İlçemizde yaklaşık 200 vatandaşı Milliyetçi Hareket Partisine üye yapmanın gururunu yaşadıklarını kaydetti.

‘Biz biliyoruz ki, Ülkemizin yaşadığı onca sıkıntının, karşı karşıya kaldığı büyük tehlikelerin, bertaraf edecek ve Türk Milleti’ni aydınlık geleceğe taşıyacak yegâne güç ve kuvvet Türk Milliyetçiliği davasına gönül vermiş ülkücü kadrolardır ve bu kadrolarda yalnız ve yalnız Milliyetçi Hareket Partisi’ndedir’ diyen Akpınar, “İstifa şovlarıyla partimizi yıpratmaya çalışanlara inat çalışmalarımız ve üye kayıtlarımız gün geçtikçe artacak, önümüzde bizleri bekleyen seçimden en iyi sonuç olarak nitelendirdiğimiz iktidar olma hedefimizle Yüce Türk Milletine hizmetkar olacağız.

Teşkilatlarımızın gücüne güç katarken yine boş durmadık… Kahramanmaraş’ta ki sorunları tespit edip bu sorunların bir an önce giderilmesi için çaba sarf ettik. “ifadelerini kullandı

Kahramanmaraş’ın İktidar’a en yüksek oy oranları ile sahip çıktığın ancak yeterli desteği ve yatırımı alamadığını ifade eden Akpınar açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Kahramanmaraş’ta ki belediyelerden Kahramanmaraş’ın sorunlarına yönelik adımlar beklenmektedir. Geçici çözümlerle sorunları çözmek yerine ileriyi görüp kalıcı çözümler getirmeli, Bu kahraman şehrin değerine değer katmalıdırlar.

Bu kahraman şehre yakışan hizmetlerin bir an önce yapılması gerekmektedir.

Şehrimizin sorunlarının yanı sıra Türkmeneli vahşetin ağına takılmış feryat figan etmektedir.

Şu çok iyi bilinmelidir ki: Barzani geldiğinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ve Ankara Esenboğa Havalimanı'nda göndere çekilen paçavraya ses çıkarılmazsa Kerkük mevzi kaybeder. Ankara gerilerse Türkmeneli düşer, devrilir."

Türkmeneli teslim edilemez, yok edilemez. Kerkük Türk’tür, Türk’ün öz yurdudur. Türkmeneli Türk milletinin cümle kapısıdır.

Kerkük, Kahramanmaraş’tır. Kahramanmaraş Kerkük’tür.

Bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin dediği gibi: “Darı unundan baklava, incir ağacından oklava, Barzani’den ise dost olmaz.

Türkmenlere infaz fermanı yazanlar 80 milyonu geçmek, yenmek, yerle yeksan etmek zorundadır. Herkes aklını başına alsın, Kerkük Türk’tür, Türk kalacaktır.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE! “

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.