Muhteşem günde MHP Adana farkı!

Muhteşem günde MHP Adana farkı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “İhanet şebekesinin başlattığı büyük şerrin, büyük hayra vesile olduğu bir süreci yaşıyoruz” dedi. Baş, dün yapılan mitinge katkı sunan herkese teşekkür etti

MHP ADANA FARKI

Yurt genelinde düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi”nin Adana ayağında Milliyetçi Hareket Partisi’nin hem mitinge katılıp hem de “Şehitleri Anma Yürüyüşü" gerçekleştirmesi kent içinde muhteşem bir renk ve ayrı bir heyecan oluşturdu.

ELDE BAYRAK, DİLDE ‘ŞEHİTLER ÖLMEZ’

Eski Adliye Sarayı civarından başlatılan “Şehitleri Anma Yürüyüşü" mehteran takımının eşliğinde yapıldı. Binlerin katılımı ile başlayan yürüyüşün ön saflarında MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Soner Deniz, ilçe teşkilat başkanları, MHP’li belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, il ve ilçe kadın kolları teşkilat mensupları yer aldı. Elde dalgalandırılan Ay-Yıldızlı bayraklara yeri göğü inleten ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez’ sloganları eşlik etti.

DEV ORGANİZASYONLA ON BİNLER MİTİNG ALANINA TAŞINDI

“Şehitleri Anma Yürüyüşü"nden farklı olarak ayrıca, MHP İl Başkanı Yusuf Baş’ın yönetiminde il ve ilçe teşkilatları, başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere 9 ilçe belediyesi, Adana Ülkü Ocakları İl ve ilçe teşkilatları, Türkiye Kamu Sendikaları Konfederasyonu Adana İl Temsilciliği ve bağlı şubelerin katkı ve destekleriyle devasa bir organizasyon sonucu on binlerce partili-partisiz vatandaş da "Demokrasi ve Şehitler Mitingi”nin icra edildiği alana taşındı.

YUSUF BAŞ’TAN TEŞEKKÜR VE DUA

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, yaptığı açıklamada “İhanet şebekesinin başlattığı büyük şerrin, büyük hayra vesile olduğu bir süreci yaşıyoruz. Adana olarak tarihi bir günü idrak ettik, muhteşem bir coşkuyu soluduk. Dosta ve düşmana birlik ve beraberliğimizi ispat ettik. Bu vesile ile, dün icra edilen etkinlikte emek harcayan, katkı sunan Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş’a ve nezdinde tüm kamu kurumlarına, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü’ye ve nezdinde tüm yerel yönetimlere, bütün siyasi parti ve sivil toplum örgütlerine ve ayrıca partili-partisiz tüm vatandaşlarımıza teşekkürü borç biliyorum. Yüce Allah’tan bu birlikteliğin sonsuza kadar devam etmesini diliyorum. Cenab-ı Allah’tan, Yüce Türk Milleti’ni büyük musibetlere uğratmadan kardeşliğimizi daim kılmasını niyaz ediyorum.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.