Mustafa BASTIRMACI Ziyaretleri Devam Ediyor..

Mustafa BASTIRMACI Ziyaretleri Devam Ediyor..

Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kır, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) K.Maraş Milletvekili Aday Adayı Mustafa BASTIRMACI’dan övgüyle söz ederek, “Gönülden söylüyorum inşallah seçilirsiniz. Sizin gibi içimizden dinamik is

Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kır, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) K.Maraş Milletvekili Aday Adayı Mustafa BASTIRMACI’dan övgüyle söz ederek, “Gönülden söylüyorum inşallah seçilirsiniz. Sizin gibi içimizden dinamik isimleri Ankara’da da görmek istiyoruz” dedi.

MHP K.Maraş Milletvekili Aday Adayı Mustafa BASTIRMACI, Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kır‘ı ve çok değerli yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette il ve ilçe Belediye Meclis Üyeleride hazır bulundu. Türkiye ekonomisine önemli bir katkısı olan esnaflar ve sanayiciler ülkeye yük olmaktan çok fayda sağlamaktadır. Yanlarında çalıştırdıkları işçilerle ile de aynı zamanda istihdam sağlamaktadırlar. Bu noktada Küçük Sanayi kredi kefalet kooperatifleri de verdikleri kredilerle Sanayicilere destek olup kentin ve ülkenin kalkınmasında önemli bir rolü üstleniyor. Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kır ağabeyimiz ve Yönetim kurulu üyeleri K.Maraş’da yıllarca bu konuda emek vermiştir. İşte biz de tam bu noktada hem K.Maraş’a katkılarından dolayı hem de Küçük Sanayici Kardeşlerimizin bir bakıma sesi olduğu için bu ziyaretimizi gerçekleştirdik. İnşallah Allah’ın izni ile sn.Genel başkanımız Dr.Devlet BAHÇELİ beyin liderliğinde, Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarında sanayi ve sanayici daha fazla imkan sunarak üreten, güçlü Türkiye’yi oluşturacağız” diye konuştu. “BASTIRMACI İSMİNİ ÇOK DUYDUM” Sanayicilerimiz ise şöyle konuştu: “Yıllarca bu kooperatifin yönetiminde yer aldım çalışmalarda yardımcı oldum, işleyiş için bizzat denetmenleri olduk, Çalışmaları yürüttük ama buraya gelmelerinin sebebini asla siyaset olmadığını, bizlerle her zaman yan yana olduğunu bildirriz. Sizinleyiz. Hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Dediler. Siyaset her zaman bu kurumun dışında olmuştur. Bizim için önemli olan vatanına ve bayrağına sahip çıkarak insanların hizmet etmesidir. Ben Mustafa BASTIRMACI ismini bir çok etkinlikte duydum. Onun arkasından insanlar güzel şeyler söylüyorlar. Böyle bu şekilde başarılar elde etmek takdire şayan bir durumdur. Bunu gönülden söylüyoruz: inşallah seçilirsiniz. Çünkü sizin gibi dinamik isimleri Ankara’da görmek istiyoruz.”  

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.