Sizler Meral AKŞENER'i Yanlız mı Sandınız?

Sizler Meral AKŞENER'i Yanlız mı Sandınız?

Kadınların siyasete başarılı olmasını çekemeyenler, Kadınları siyasetten söküp atmak için kalkıştıkları bu yolda bertaraf olmuşlardır.

Namuslu bir anneye, iffetli bir bayana dil uzatanlar, iftira edenler bu dünyada ve ebedi dünyada da lanetlenmişlerdir. Bunların dilleri, elleri ve ayakları aleyhlerine şahitlik edecekleri gün onlar için çok büyük bir azap vardır. Bunlar yeryüzünün en haysiyetsiz, en şerefsiz mahlukatlarıdır. İnsanlıktan yüzlerinde eser yoktur.

Meral AKŞENER "Erkek gibi bir kadın" diye tarif edilir. Merttir,cesurdur. Bundan kimsenin şüphesi yoktur. O bir ANNEDİR, O bir ASENADIR.

Meral AKŞENER'e yapılan bu çirkin iftira yı şiddetle kınıyor, Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Teşkilatı olarak Meral AKŞENER'in her daim yanında olduğumuzu buradan duyuruyoruz.

Bu analar bu asenalar nice yiğitler doğurur bundan şüpheniz olmasın Türkiyem. Yeri gelince biz, bize uzanan elide de kırmasını biliriz, bize uzanan dilide koparmasını biliriz.Sizler Meral AKŞENER'i yanlız mı sandınız?

Ülkemizde toplumsal çöküş başlamış, kadına olan şiddet artmış, iftiralar başını almış gitmiştir. Vatandaşımız artık bunun bilincine varmış ve anket sonuçlarınında gösterdiği gibi Milliyetçi Hareket Partisinin oyları artmıştır. Bunu çekemeyenlerin partimize yönelik Meral AKŞENER üzerinden başlattıkları bu iftiraları kınıyoruz.

Toplumsal Onarım ve Huzurlu Gelecek için herkesi Milliyetçi Hareket Partisinde oy vermeye davet ediyorum. 7 haziran 'da halkımız gereken cevabı verecekir. Milliyetçi Hareket Partisi'ndeki bayan sayımız her geçen gün artmaktadır. Bu tarz ithamlar bizi yıldıramaz aksine birbirimize olan bağımızı daha da kuvvetlendirir.


 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

DENİZLİ KADIN KOLLARI BAŞKANI

NİHAN CİHAN ÖZDEN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.