URLA MHP’DE ŞAHİN GÖREV BAŞINDA…

URLA MHP’DE ŞAHİN GÖREV BAŞINDA…

İzmir-Urla’da MHP, Ahmet Şahin’e teslim edildi.MHP Genel Merkezi tarafından bir süre önce görevden alınan Urla MHP İlçe Başkanlığına yeni atama yapıldı ve emekli Albay Ahmet Şahin, İlçe başkanı olarak atandı.

2011’de kendi isteği ile emekli olan Havacı Albay Ahmet Şahin, yine 2011’de Urla’da MHP’ye üye oldu. 2012 yılı başından beri MHP Urla İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu’ üyesi olan Şahin, eski yönetimin feshedilmesi ile İlçe Başkanı olarak görevlendirildi.

MHP Urla İlçe Başkanı Ahmet Şahin, yaptığı açıklamada, daha önce görev yapan Ülkücü Hareket mensuplarına teşekkür ederek, desteklerini sürdürmesini istedi.

Şahin şunları söyledi: “Değerli eski ilçe başkanımız Sayın Hasan Hüseyin Akgül olmak üzere, gayretli ve fedakârca çabaları sonucunda 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde MHP olarak Urla’da 8 bine yakın oy alma başarısını göstererek MHP’yi ikinci parti durumuna taşıdı, 4 MHP’li Belediye Meclis Üyesi oldu. Bize Urla’da MHP adına yükseğe taşınmış olan bir çıta bıraktılar. Allah (c.c), davamıza hizmeti ve emeği geçmiş bütün arkadaşlarımdan razı olsun. Geçici süre bazı dargınlık ve gönül kırgınlıkları olsa da biz MHP olarak koskoca geniş bir aileyiz. Hiçbir MHP’li arkadaşımızı kaybetme lüksümüz yok. Ancak, içimize şu ya da bu şekilde Devlete ve Türk milletinin temel değerlerine kast eden FETÖcü veya başka bir terör yapısının etkisinde kalmış kişinin sızmasına da fırsat vermeyiz. Bizde esas olan şey davamızdır. Kişilerin önemi yoktur. Davamızın sembolü Üç Hilâlli bayrağımız her daim Urla’da dalgalanmaya devam edecektir.”

Ahmet Şahin’in İlçe Başkanlığını yürüttüğü yeni yönetim kurulunda Barbaros Ersan, Bülent Ergüder, Ender Schiff, Erkan Eroğlu, Erol Doyuran, Eser Çetin, Funda Ergünal, Gürkan Ergünal, Halil Dirik, Hüseyin Arslan, Hüseyin Güner, İsmail Kırcaali, Kürşat Taşdemir, Mustafa Kenan Hepöngün, Nail Güçlü, Salih Çıtak, Sedat Bıyık, Ümit Yeşil, Vatan Mert ile Yılmaz Bayar yer alıyor.

Kaynak:ülkücümedya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.