MHP'den bir yeni atama daha

MHP'den bir yeni atama daha

MHP Genel Merkezi, daha önce görevden aldığı Muzaffer Duymuş’un yerine Nazım Parla’yı MHP Beyşehir İlçe Başkanı olarak atadı.

MHP Genel Merkezi, bir süre önce görevden aldığı MHP Beyşehir İlçe Başkanı Muzaffer Duymuş’un yerine Nazım Parla’yı atadı. MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, İl binasında düzenlenen törende MHP Beyşehir İlçe Başkanlığı’na atanan Nazım Parla’ya mazbatasını verdi.

BU BİR BAYRAK DEĞİŞİMİDİR

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, MHP Beyşehir İlçe Başkanlığına yapılan görevlendirmeyle ilgili yaptığı açıklamada, ”MHP Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın Bey’in tensipleri, MHP Genel Başkanı Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin talimatlarıyla MHP Beyşehir İlçe Başkanlığına Nazım Parla atanmıştır. Bu bir bayrak değişimidir. Görevi devreden arkadaşlarımıza teşekkür ederken, görevi devralan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Üç hilali ileriye taşımak için çalışmalara devam ediyoruz. Beyşehir’imize, Teşkilatımıza, ilçe Başkanımıza ve yönetimine hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

DAVAMIZIN KUTLU SANCAĞINI BEYŞEHİR’DE DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

MHP Beyşehir İlçe Başkanlığı görevine atanan Nazım Parla, göreve getirilmesiyle ilgili yaptığı açıklamada, ”Bugün MHP İlçe Başkanlığı görevine getirildim. Başta Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere şahsımı bu göreve layık gören tüm Teşkilatımıza ve görevi tevdi eden İl Başkanımız Sayın Remzi Karaaslan’a teşekkür ederim. Davamızın kutlu sancağını Beyşehir’de daha ileriye götürmek için çok çalışacağız. Allah yardımcımız olsun.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.