MHP’den Dünden Bugüne ve Yarına Vefa Toplantısı

MHP’den Dünden Bugüne ve Yarına Vefa Toplantısı

MHP Manisa İl Başkanlığı, Nesilden Nesile Dünden Bugüne, Bugünden Yarına Vefa Yemeği düzenleyerek, Manisalı MHP’lileri bir araya getirdi.

MHP Manisa İl Başkanlığı, Yunusemre Belediyesi Muradiye Sosyal Tesislerinde düzenlediği Nesilden Nesile Dünden Bugüne, Bugünden Yarına Vefa Yemeği toplantısında Manisa’da yaşayan MHP’lileri bir araya getirerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi. MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal ve MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay’ın birlik beraberlik mesajları verdiği yemekli toplantıya Manisa’daki tüm Teşkilatlar katıldı.

ALLAH BİRLİK BERABERLİĞİMİZİ DAİM KILSIN

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, toplantıda yaptığı konuşmada, “Vefa yemeği adıyla bu güzel birlikteliği dosta ve düşmana en güzel şekilde gösteren İl Başkanımız Ömer Baysal’a ve değerli yönetimine teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah, bu güzel birlik ve beraberliğimizi bozmasın, daim kılsın inşallah. Dün Genel Merkezimizde Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’i ziyaret ettik. Türkmen Beyimizin hepinize selamlarını getirdim. Manisa ile ilgili ve teşkilatımızla ilgili güzel dilekleri oldu. Yüce Allah, eksikliğini göstermesin.” dedi.

MHP’NİN ÜRETKEN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HİZMET EDİYORUZ

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ”2009 yılından bu yana MHP’nin kutlu çatısı altında partimizin bayrağını Manisa’da en güzel şekilde dalgalandırmak, bu bayrağı layık olduğu yerde, yani en yüksekte tutmak için hep birlikte canla başla çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Ortaya koyduğumuz vatandaş odaklı proje ve hizmetlerimizle MHP’nin üretken belediyecilik anlayışını en güzel şekilde gerek Manisa’mızda, gerek bölgemizde ve gerek de ülkemizin dört bir yanında en güzel şekilde göstermenin gururunu yaşıyorum. Kamuoyu yoklamalarında, güven araştırmalarında, başarı oylamalarında MHP’li bir belediyenin ve belediye başkanının adının sıkça anılması, bizlerin, partimizin her bir kademesinde görev yapan değerli dava arkadaşlarımın ve mesai arkadaşlarımın başarısıdır. Bu nedenle hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni hizmet dönemimizde de yine ilk günkü aşkla yine ilk günkü şevkle Manisalılara en güzel hizmetleri ulaştırmak için canla başla çalışacağız. Bizler çalışmalarımızı ortaya koyarken, yapılan bu çalışmaların geri dönüşleri de, elbette partimizi temsil eden il başkanımıza, ilçe başkanlarımıza, ülkü ocakları başkanlarımıza ve yönetici arkadaşlarımıza olacaktır. Hep birlikte el ele vererek, hem Manisa’mıza güzel hizmetler vermek, hem de verilen bu hizmetleri halkımıza en güzel şekilde anlatmak durumundayız.” dedi.

ARKAMIZDA NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE DİYEN NESİLLER BIRAKACAĞIZ

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ”Millet yoluna baş koyan, inançları uğruna bedel ödeyen, davasının yaşaması için can veren ve kanını döken tüm dava şehitlerimizin emanetine sahip çıkan herkese bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum. Bu kutsal toprakların aziz şehitlerimiz ve kahraman atalarımızdan bizlere miras kaldığı şuur ve bilinciyle mirasımıza ve emanetimize sahip çıkıyoruz, çıkmaya da devam edeceğiz. Bizler yokluklar içinde destanlar yazan bir milletin çocuklarıyız. Miras aldığımız bu toprakların bugünün ve yarınlarının daha huzurlu, mutlu ve güvenle yaşanan vatan parçası olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak Cumhuriyetimizin kurucusu ebedi başkomutanımız büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere işaret ettiği Muasır Medeniyetler seviyesine ulaşmanın yolunun çalışmaktan geçtiğini biliyoruz. Çocuklarımızdan ve gençlerimizden beklentimiz ailesine, vatanına ve bayrağına sahip çıkmalarıdır. Arkamızda ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ diyen nesiller bırakırsak bundan onur ve gurur duyarız.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.