MHP'den Flaş Çağrı! Yuvaya dönün..

MHP'den Flaş Çağrı! Yuvaya dönün..

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP’den ayrılıp hala yuvasının özlemini çekenlere yuvaya dönmeleri için çağrıda bulundu.

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP’nin kuruluşunun 51. yılı münasebetiyle yaptığı açıklamada, Başbuğumuzun emanetini emin kılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yolunda yüce Türk Milletinin emrinde olduklarını belirterek, MHP’den ayrılarak samimi bir şekilde yuvasının özlemini çeken dava arkadaşlarına yuvaya dönme çağrısında bulundu. Başkan Alıcık, ”Ülkücü Ülkücünün kurdu değil yurdudur” diyen herkesle helalleşmeye hazır olduklarını söyledi.

BAHÇELİ’NİN YOLUNDA TÜRK MİLLETİNİN EMRİNDEYİZ

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, geçmişten günümüze davaya hizmet edenlere şükranlarını sunduğu açıklamasında, ”Zorlu imtihanlarda türbedarı, Kurşun gibi ortamlarda hissedarı, Zulmet dolu günlerde bayraktarı, Çetin şartlarda sancaktarı olan üstün meziyetli, temiz mizaçlı, halis imanlı dava arkadaşlarımla övünüyor, şükranlarımı sunuyorum. Elleri öpülesi ecdadımız başta olmak üzere, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten Mareşal Fevzi Çakmak’a, Osman Bölükbaşı’ndan Kurucu Genel Başkanımız Başbuğumuz Alparslan Türkeş’e kadar iftihar kaynaklarımıza, siyasetimizin kutup başlarına, şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz diliyorum. Allah hepsinden razı olsun. Başbuğumuzun emanetini emin kılan, MHP Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyin yolunda, yüce Türk Milletinin emrindeyiz.” dedi.

MHP’DEN KOPAN DAVA ARKADAŞLARIMIZA KAPIMIZ VE GÖNLÜMÜZ AÇIKTIR

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP’den kopan Ülküdaşlarına yuvaya dönmeleri için çağrıda bulunarak, ”51’inci yıl münasebetiyle diyorum ki; aramızdan bir vesileyle kopup giden, gözü Üç Hilal’de kalan, bir hatadır yaptık diyen, samimi pişmanlık yaşayan, yuvasının özlemini çeken, Ülkücü Ülkücünün kurdu değil yurdudur diyen her kardeşimle, her dava arkadaşımla helalleşmeye hazırız. Onlara sadece kapımızı değil, gönlümüzü de açıyoruz. Üç Hilal ve Bozkurt özlemi çeken dava arkadaşlarımızın gönüllerini tekrar kazanmaya azimliyiz. Bu maksat ve muratla kollarımızı sıvadık, emin ve sağlam adımlarla yollara çıktık. Her kapıyı çalacağız, her eli sıkacağız. Güçlü Türkiyemizin yarınlarının inşaasında ben de varım diyen dava arkadaşlarımıza ve tüm vatandaşlarımıza, kapımız ve gönlümüz açıktır.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.