MHP'den Hükümete Flaş Çağrı!

MHP'den Hükümete Flaş Çağrı!

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, iki buçuk yıldır dile getirdiği proplemlerin artık çözülmesi gerektiğini söyledi.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na çağrıda bulunarak, İki buçuk yıldır Meclis kürsüsünden dile getirdiği Düzce'nin yol propleminin çözülmesini istedi.

İKİ BUÇUK YILDIR BİR ARPA BOYU YOL ALINAMADI

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce ve ilçelerinde yaşanan yol problemleriyle ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na çağrıda bulunarak, ''24 Haziran 2018 seçimlerinden bu zamana kadar geçen iki buçuk sene zarfında Düzce ve ilçelerinde yaşanan yol problemleriyle alakalı bir arpa boyu maalesef yol alınamamıştır. İki buçuk yıllık zaman zarfında gerek Meclis kürsüsünden gerekse Bakanlık nezdinde yaptığımız konuşmalar maalesef karşılık bulmamıştır.'' dedi.

ARTIK DÜZCE'NİN YOL PROPLEMİNİ ÇÖZÜN

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, ''İki buçuk yıldır kuzeybatı çevre yolunun yapılması gerektiği Akçakoca-Kocaali kara yolunun Melenağzı Köprüsü'nden Akçakoca'ya kadar olan kısmında herhangi bir çalışma yoktur. Yığılca-Düzce arasında yapımı sekiz yıldır devam eden 20 kilometrelik yolun daha yüzde 60'ı yapılmıştır. Bu hızla giderse yol ancak 2030 yılında bitecek gibi görünmektedir. D-100 Kara Yolu üzerinde bulunan kavşaklarda bazen 1 kilometreyi aşan kuyruklar oluşmaktadır. Sayın Ulaştırma Bakanına buradan seslenmek istiyorum: Artık Düzce'nin yol problemlerini çözün.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.