MHP’DEN SOSYAL MEDYA’YI SALLAYAN VİDEO

MHP’DEN SOSYAL MEDYA’YI SALLAYAN VİDEO

MHP Zeytinburnu, 3 Mayıs Türkçülük Günüyle ilgili çarpıcı bir video klip hazırladı. 3 Mayıs ruhuna göndermelerde bulunan klipte siyasiler değil minik sanatçılar oynadı. Zeytinburnu’nda çekilen video, sosyal medyada yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi gördü.

Gerçekleştirdiği eylem ve faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren MHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığı, bu kez hazırladığı 3 Mayıs Türkçülük Günü videosuyla Türk Milleti’ne küçüklerin dilinden büyük mesajlar verdi. Kısa sürede birçok takipçiye ulaşan video, sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasında yerini aldı.

“Ayaklar Altına Alınan Türkçülük”

Türklük ve Türkçülük son yıllarda iç siyasetin en fazla tartışılan konuları oldu. Türk kimliği, alt kimlik üst kimlik tartışmalarında gündelik tartışmalara feda edilirken, siyasilerin “Türkçülüğü ayaklarımızın altına alıyoruz” şeklindeki çıkışları Türk Milliyetçileri arasında tepkiyle karşılandı. Özellikle Türklük kavramının anayasadan çıkartılacağına dair tartışmalar kamuoyunda da yakından takip edildi.

“Milletimi seviyorum Türklüğümle gurur duyuyorum”

MHP Zeytinburnu, Türk kimliğini günlük siyasi tartışmaların dışında tutarak, 3 Mayıs mesajını geleceğin Türk Milliyetçileri aracılığıyla paylaştı.

Videoda;

     “Aynı tarihi aynı coğrafyayı aynı kaderi paylaşanlara millet denir. Milletimi seviyorum Türklüğümle gurur duyuyorum”,

     “Türk Milleti her zaman hakkın, doğruluğun ve iyiliğin temsilcisi olmuş erdemli bir millettir. Milletimi seviyorum Türklüğümle gurur duyuyorum”,

     “Türk tarihi insanlığın, medeniyetin ve merhametin tarihidir. Milletimi seviyorum Türklüğümle gurur duyuyorum”, “Edirne’den Kars’a kadar değil Altaylardan Tuna’ya kadar”,

     mesajları dile getirildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum