MHP'den Yeni FETÖ'nün Siyasi Ayağı Açıklaması

MHP'den Yeni FETÖ'nün Siyasi Ayağı Açıklaması

MHP’nin üç Milletvekili, FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmalarına değinerek sosyal medyadan açıklama yaptı.

MHP’li Cemal Enginyurt, İsmet Büyükataman ve Sadir Durmaz, CHP’nin FETÖ’nün siyasi ayağı konusunda açıklama yaparken MHP’ye yönelik eleştirilerine, sosyal medyadan cevap vererek değerlendirmelerde bulundular. Enginyurt’un esprili bir şekilde ”Tamam da Kemal abi, 3 haftadır ayak bekliyorduk, kelle paça oldu.” sözlerini söylemesi, siyasete kelle paça mizahını getirdi.

CEMAL ENGİNYURT: AYAK BEKLİYORDUK KELLE PAÇA OLDU

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, ”Kemal Kılıçdaroğlu, Fetönün siyasi ayağını açıklayacak diye ekrana kilitlendik. Ayak yerine hikaye dinledik. Kılıçdaroğlu yine masal anlattı, mahalle dedikodusu yaptı. Siyasi ayak Recep Tayyip Erdoğan dedi çekti gitti. Tamam da Kemal abi, 3 haftadır ayak bekliyorduk, kelle paça oldu. Fetönün siyasi ayağını 3 haftadır açıklayacağım diyen Kılıçdaroğlu, sen ne ayaksın? Ne ayak açıkladın ne bacak. Yine boş beleş konuştun, konuştun gittin. Meclise araştırma önergesi verene kadar,ayakları açıklasan da, Savcılar harekete geçse diye bekledim de, hüsran yarattın ya. Türkiye de fetöcüler ile mücadele eden,bu uğurda canını bile ortaya koyan 2 Lider vardır. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli. Gerisi, yurtta Sulh konseyinin taşeronu, fetönün ağlama duvarı, gözyaşı akıtıcısı, merhamet dilencisidir. Boş söze karın tok.” dedi.

İSMET BÜYÜKATAMAN: AYNADA GÖRDÜĞÜN FETÖ’CÜYÜ SORGULA

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, ”FETÖ’ye ve PKK’ya destek veren Kılıçdaroğlu’na ve partisinin üst yönetimine seslenmek isterim. Terör yapılanmalarına bağlılığınızı başka bir parti üzerinden yapıyorsanız ben sizin insanlığınızı sorgularım. Kılıçdaroğlu, sen boy aynasının karşısına geçip aynada gördüğün FETÖ’cüyü sorgulamalısın. Senin MHP’nin Türk Milliyetçiliğini sorgulaman ile sayıları bilmeyen birinin matematik profesörünü keraat cetvelinden sınav yapması arasında fark yoktur. Türk Milliyetçiliğinin konuşulduğu yerde Kılıçdaroğlu’na söz düşmez. Kılıçdaroğlu ancak Türk ve Türkiye düşmanlarına söz verildiğinde konuşabilir. O zaman da Kılıçdaroğlu Ne Söyledi diye merak eden; FETÖ’nün, Kandil’in söylemleriyle karşılaşır.” dedi.

SADİR DURMAZ: UTANMADAN MHP’NİN MİLLİYETÇİLİĞİNİ SORULUYOR

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, ”Fetö “operasyonuyla” Genel başkan olacaksın, Pensilvanya’nın dümen suyunda pkk ile kol kola, koyun koyuna siyaset yapacaksın, utanmadan MHP’nin Milliyetçiliğini sorgulayacaksın! Hadi ordan Zübük. Sen 15 Temmuz gecesi Tankların arasından nasıl sıvıştığını açıkla önce.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum