MHP’den Yeniçağ Gazetesi’ne Çok Sert Cevap

MHP’den Yeniçağ Gazetesi’ne Çok Sert Cevap

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Yeniçağ Gazetesi’nde yayınlanan Orhan Uğuroğlu’nun iki köşe yazısına sert bir dille cevap verdi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Yeniçağ Gazetesi’nde yayınlanan Orhan Uğuroğlu’nun iki köşe yazısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Bahçeli’nin eleştirilip İdlib’de Türk Askerinin yoğun bir çatışma halindeyken Şehit haberlerinin geldiği bir ortamda erken seçim talep edilmesine, sosyal medyadan yaptığı açıklamada tepki gösterdi.

YENİÇAĞ GAZETESİ’NDE YAYINLANAN İKİ KÖŞE YAZISI

Yeniçağ Gazetesi Köşe Yazarı Orhan Uğuroğlu, ‘Bahçeli’nin eli bağlı, Kemal Bey’e uzatamaz’ başlıklı köşe yazısında, ”MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun uzattığı elini sıkmadı. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan’ın elini sıkı sıkı tuttuğundan Bahçeli’nin eli bağlıydı.” dedi.

Yeniçağ Gazetesi Köşe Yazarı Orhan Uğuroğlu, ‘Kesin çözüm erken seçim’ başlıklı yazısında, ”MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, ‘Şam’a kadar gidelim’ tahrikine uyulmamalı. Tek adam rejiminden vazgeçmek için fikirdaş partiler güç birliği yapmalı. Ve Ekim-Kasım aylarında erken seçim yapılmalıdır.” dedi.

BÜYÜKATAMAN’DAN YENİÇAĞ GAZETESİ’NE CEVAP

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Yeniçağ Gazetesi Köşe Yazarı Orhan Uğuroğlu’nun iki köşe yazısına birden sosyal medyadan verdiği cevapta, ”Her para verenin borusunu çalan kâğıt israfı FitneÇağ’ın, bu ortamda erken seçim isteyecek kadar alçalan “uğursuz” kuklası! Sayın Genel Başkanımızın eli de kolu da aklı da Türk milletiyledir. Sen, seni hangi hain “eller” idare ediyor da bu kadar nefret kusuyorsun ondan haber ver.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.