MHP'li Başkan görevinden affını istedi: Yerine yeni başkan atandı

MHP'li Başkan görevinden affını istedi: Yerine yeni başkan atandı

MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan, görevden affını isteyince yerine Genel Merkez tarafından Turan Şahin’i atadı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi, görevinden affını isteyen MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan’ın yerine Turan Şahin’i atadı. MHP Genel Merkezi’nin görevlendirme yazısında, ”Tüzüğümüzün 52 ve 54’üncü maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden MYK ve başkanlık divanı tarafından MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı kurucu yönetim kurulu başkanlığınız altında tüzüğümüzün 34’üncü maddesi uyarınca Turan Şahin’in ve oluşturduğu yönetim kurulu üyeleri uygun görülmüştür.” denildi.

DAVAMIZA VE HALKIMIZA HİZMET ETMEK İÇİN EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

MHP Bilecik İl Başkanı Fatih Yaşar, Merkez İlçe Başkanlığı’ndaki görev değişikliğiyle ilgili yaptığı açıklamada, ”MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin takdiri ve Genel Başkan Yardımcısı Sayın Semih Yalçın’ın görevlendirmesiyle merkez ilçe başkanlığı görevine Turan Şahin atanmıştır. Bugüne kadar İlçe Başkanlığını yürüten Talha Özkan görevini Turan Şahin’e devretmiştir. Talha Özkan’ a bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Göreve yeni atanan Turan Şahin e başarılar dileriz. Ülkemize, Halkımıza ve davamıza hizmet etmek için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

ÇOK ÇALIŞARAK DAVAMIZA DAHA ÇOK HİZMET EDECEĞİZ

MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı’na atanan Turan Şahin, göreve başlamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, ”Bismillahirrahmanirrahim. Kıymetli Dava Arkadaşlarım. Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin Tensipleriyle ve MHP Bilecik İl Başkanım Sayın Fatih Yaşar Beyin Takdirleriyle MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığına 03.03.2020 tarihi itibariyle görevlendirilmiş bulunmaktayım. Teşkilatımıza ve görevlendirmeyi yapan İl Başkanımıza teşekkür ederim. Çok çalışarak davamıza daha çok hizmet edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Rabbim Utandırmasın.” dedi.

TALHA ÖZKAN'DAN TEŞEKKÜR

İlçe başkanlığı görevini dereden Talha Özkan da yaptığı açıklamada görev yaptığı sürede kendisine yardımcı olan, destek veren herkese teşekkür ederek, her zaman MHP teşkilatının emrinde olacağını söyledi. Özkan açıklamasını şöyle sürdürdü: "Göreve geldiğimiz 2016 yılından günümüze yaklaşık dört yıllık bir süreci geçirmiş bulunuyorum.

İşlerimin yoğunluğu sebebiyle nöbeti genel başkanımızın yüksek müsaadeleri il başkanımızın takdirleri ile Turan Şahin arkadaşımıza devrediyorum.

Milliyetçi Ülkücü harekette veda diye bir kavram yoktur. Bizler Milliyetçi Ülkücü harekete görev değil gönül bağıyla bağlıyız.

Dört yıllık hizmet süremde yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber referandum, genel ve yerel seçim olmak üzere üç seçim geçirdik.

Şahsım için en önemlisi ise Milliyetçi Ülkücü hareketin tarihine bir not olarak düşülen ve Ülkücü hafızalarda unutulmayan, geçirmiş olduğumuz o süreçlerde inanmış olduğum davamın izinde ardından Şeref'le ve gururla yürüdüğüm liderimin emrinde bir nefer olarak hizmet etmektir.

Görev sürem içerisinde her zaman destekçim olan Kıymetli aileme ve gece gündüz demeden beraber görev yaptığım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sözlerime son verirken her zaman genel başkanımızın, il başkanımızın ve teşkilatlarımızın emrinde olduğumu belirtmek isterim.

Dilde birlik,İşte birlik,Fikirde birlik."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.