MHP'Lİ BAŞKAN'DAN YALAN HABERLERE BÜYÜK TEPKİ!

MHP'Lİ BAŞKAN'DAN YALAN HABERLERE BÜYÜK TEPKİ!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, Aslı olmayan haberlerle gündem değiştirilmeye çalışıldığını belirterek, “İlçe seçim kuruluna son 4 yıl içerisinde gelen istifa sayısı 66 kişi olduğunu belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, ilçe teşkilatından 118 kişinin istifa ettiği haberlerin gerçek olmadığını belirtti.

Hatinoğlu; “İlçe seçim kuruluna son 4 yıl içerisinde gelen istifa sayısı 66’dır. Bunların hepsi de yeni parti için değil, kimisi tayin ve atamadan dolayı kimisi ise özel işlerinden dolayıdır. Aslı-astarı olmayan haberler ile gündem değiştirilmeye ve partimiz yıpratılmaya çalışılıyor” şeklinde açıklamada bulundu.

YALAN HABERLERE BÜYÜK TEPKİ!

Son zamanlarda afakî rakamlar belirtilerek partiden istifa haberleri yapıldığını ve bu haberler gerçeği yansıtmadığını dile getiren MHP Atakum İlçe Başkanı Hatinoğlu, kamuoyunun bu tür aslı olmayan haberlere itibar edilmemesini söyledi.

Bazı basın organlarında kasıtlı olarak çıkan haberlere dikkat çeken Hatinoğlu yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları kaydetti:

ÜLKE YÖNETİMİNE TALİP OLANLAR ŞİMDİDEN VATANDAŞI KANDIRIYOR


“Daha önce partimizde görev yapmış eski bir ilçe başkanı çıkmış ilçe yönetiminden 118 kişinin istifa ettiğini söylemiş. İlçe seçim kuruluna son 4 yılda gelen istifa sayısı 66’dır. Bu haberler gerçeği yansıtmamakla beraber burada ki amaç sadece partimizi yıpratmak ve yalan yanlış bilgiler ile kamuoyunu meşgul etmektir. Ülkemizde daha önemli gündem maddeleri varken, bunları dile getirmeyenlerin partiden istifa edildi şeklinde asılsız haber yaptırmaları ise hainliktir. Bizim kaybedecek tek bir ülküdaşımız yok. Son 1 yıl içerisinde ilçe teşkilatımıza yeni gelen üye sayısı ise 347’dir. Buda partimizde bir kopma olmadığının aksine Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan ilgi ve alakanın arttığının göstergesidir. Toplumun huzuruna çıkıp ülke yönetmeye talibiz diyenler, şimdiden vatandaşı aldatmaya ve kandırmaya başladılar. Türk Milleti bu açıklamalara prim vermeyecek yalanlara kanmayacaktır. Kamuoyundan bu tür asılsız haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz” 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.