MHP'li Büyükataman: Milliyetçi Hareket'in Ülküleri Ve Vatan Kavgası Var

MHP'li Büyükataman: Milliyetçi Hareket'in Ülküleri Ve Vatan Kavgası Var

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik atılan iftiralara cevap verdi.

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Türk Tabipler Birliği'nin kapatılması tartışmasında MHP Lideri Bahçeli'nin doktorlara savaş açtığı yönünde iftira atanları sert bir dille eleştirdi.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'YE ATILAN İFTİRA

''Devlet Bahçeli, doktorlara savaş açtı.'' iftira kampanyasının çapsız sözcülerinden, Kılıçdaroğlu’nun sıfır destesinin sinek ikilisi Özgür Özel; Kılıçdaroğlu’nun şerefine emanet ettiğimiz meselede Genel Başkanı’nı aklama mücadelesine girişmiş. Yenilgiyle çıkacağını bildiği bir mücadeleye memur edilen Özgür Özel, çaresizliğin bir göstergesi olarak ağzından tükürükler saçıp kin ve nefret kusmaktadır. Oysa bu kin ve nefret kusmuğunda boğulacak olan bizatihi kendisi ve iftiracı Genel Başkanı’dır.

MHP LİDERİ BAHÇELİ'NİN SÖZLERİ MEDYALARINDA NASIL VERİLİYOR?

Sayın Genel Başkanımızın sözleri bunların medyasında nasıl veriliyor bilemiyoruz ancak ya takip ettikleri kanallarda hata var ya da bunların algılarında bir gerilik söz konusu. Söylenmemişi söylenmiş kabul edip bunun üzerine siyaset yapan CHP’den bu sebeple bir yol olmuyor. Hadsizce “Ağzınızı kapatın.” diyebilen Özgür Özel! Kulaklarını ve gözlerini aç, Kandil’in arka bahçesi hâline getirdiğiniz Cumhuriyet Halk Partisinin vatansever seçmenlerinin kalplerine taktıkları siyah kurdeleyi gör ve böylece çeneni kapat!

MİLLİYETÇİ HAREKET'İN ÜLKÜLERİ VE VATAN KAVGASI VAR

Milliyetçi Hareket, Kandil’in yolunu oradaki teröristleri cehenneme yollamaya giden vatan evlatlarından bilmektedir. Kandil’den getireceğimiz tek şey de kahramanlarımızın haddini bildirdiği ve vekillerinizin cenazelerine göz yaşlarıyla katıldığı terörist leşlerinin haberidir. Milliyetçi Hareket Partisi “kendi selametini, kendi saadetini; memleketin ve milletin saadet ve selameti için feda edebilen vatan evlatlarından mürekkeptir.” Bugünkü CHP’ye oldukça yabancı olan bu ülkü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şiarı idi. “Bakansız makansız” diyerek küçümsemeye çalıştığı bu büyük şuuru anlamasını beklemiyoruz. Bu şuuru anlayabilecek olan terör örgütlerinden medet ummazdı. Şunu unutma: “Sizin menfaatleriniz, Milliyetçi Hareket’in ülküleri vardır. Sizin hesabınız, bizim vatan kavgamız vardır.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.