MHP'li Cemal Enginyurt'tan MHP'li Vekillere Ülkücülere Sitem! Rahatınızı hiç bozmayın..

MHP'li Cemal Enginyurt'tan MHP'li Vekillere Ülkücülere Sitem! Rahatınızı hiç bozmayın..

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Lider'e ve MHP'ye yapılan saldırılara karşı sessiz kalan Türk Milliyetçilerine tepki gösterdi.

 BIRAKIN 3-5 DELİ (!) SAVUNSUN

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, son zamanlarda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ve MHP'ye karşı yapılan saldırılara karşı sessiz kalmayı tercih eden Ülkücü, MHP'li ve Türk Milliyetçilerine sosyal medyadan tepki göstererek, saldırılara cevap vermeyerek sizler şirin görünmeye devam ederken üç beş delinin (!) davayı savunmaya devam edeceğini söyledi.

ENGİNYURT'TAN MHP'YE YAPILAN SALDIRILARA SESSİZ KALANLARA TEPKİ

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Efendiler! Rahatınızı hiç bozmayın. Lidere hakaret edilmiş, MHP saldırıya uğramış, Kutsalımız alaya alınmış. Hiç dert etmeyin. Görmezden gelin, Şirin görünün, Beyefendi (!) gibi durun. Bırakın 3-5 deli (!) savunsun, Onlar yırtınıp dursun. Siz hep iyi (!) olun. Kötülük hep bizim olsun.'' dedi.

KAVGADA VE ÇİLEDE YOKLAR AMA SIFAT TAŞIMAYA GELİNCE HEP VARLAR

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, konuyla ilgili paylaşımına destek veren Ergün Kılınç isimli takipçisinin ''Kavgada yoklar. Mücadelede yoklar. Paylaşımda yoklar. Çilede yoklar. Sıkıntıda yoklar. Dertte yoklar. Ama MHP'de bir sıfat taşımak oldu mu hep varlar. Kutsanmış adamlar adeta. Kimseyle kötü değiller, o yüzden düşmanları da yok. Gelene ağam, gidene paşam hayatları.'' sözlerini de paylaşarak, Türk Milliyetçilerinin Lider'e ve MHP'ye yapılan saldırılar konusunda sessiz kalmaması gerektiği yönünde vurgu yaptı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum