MHP'li Çetinkaya: Ülkücülere Karşı Durmaya Davutoğlu'nun Gücü Ve Çapı Yetmez

MHP'li Çetinkaya: Ülkücülere Karşı Durmaya Davutoğlu'nun Gücü Ve Çapı Yetmez

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, MHP ve Cumhur İttifakı'nı hedef alan Ahmet Davutoğlu'na sert tepki gösterdi.

Katıldığı bir televizyon proğramında Cumhur İttifakı'na nifak sokmaya çalışan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na tepki gösteren MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, nasipsiz nifakların sadece çorak tarlalardan fitne üretebileceğini belirterek, Davutoğlu'nun Cumhur İttifakı ve Ülkücülere karşı gücünün ve çapının yetmeyeceğini söyledi.

AHMET DAVUTOĞLU NE DEDİ?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bir televizyon kanalına verdiği beyanatta Cumhur İttifakı'nı hedef alarak, ''Sayın Erdoğan’a soruyorum; Ülkeyi siz mi, sayın Bahçeli mi yönetiyor? Açıklayın bilelim. Kimin istifasının kabul edilip, kimin istifasının kabul edilmeyeceğine küçük ortağınız karar veriyor, siz sadece uyguluyorsunuz. Size oy veren seçmenlerin hukukunu böyle  mi koruyacaksınız?'' demişti.

ÜLKÜCÜLERE KARŞI DURMAYA DAVUTOĞLU'NUN GÜCÜ VE ÇAPI YETMEZ

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun ortaya koyduğu yöntemlerin çapsız olduğuna dikkat çeken MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Nasipsiz nifaklar, ancak çorak tarlalarından fitne üretirler. Ama unutmaki; 'Fitne çiçeği meyveye durmaz' diye  güzel bir söz vardır. Yani senden memlekete hayır olmaz. Bu yönteminle Cumhur ittifakı'na da Ülkücülere de gücün, çapın yetmez. Çekil ortalıktan.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.