MHP’li Enginyurt: Seçimde Desteklemediğiniz MHP’den Hesap Soramazsınız

MHP’li Enginyurt: Seçimde Desteklemediğiniz MHP’den Hesap Soramazsınız

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, KHK’lıların seçimde desteklediği yerden fayda bulamayınca düşmanlığı MHP üzerinden yapmalarını eleştirdi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, FETÖ’nün MHP ve Ülkücülere kumpas kurmasını hatırlatarak, KHK’lıların seçimde desteklediği yerden fayda bulamayınca, düşmanlığı MHP üzerinden yapmalarını, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, sert bir dille eleştirdi.

CUMHUR İTTİFAKINI ŞER İLAN EDİYORDUNUZ YANIN ŞİMDİ

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, KHK’lıların CHP’li Özgür Özel ile yaptığı gergin görüşmeyi değerlendirerek, ”Özgür Özel, KHKlıları analarından doğduğuna pişman etmiş. Ahmet Altana sahip çıkan CHP, kendilerine oy veren KHK lıları, yerden yere vurmuş. KHK lılar, nasılmış CHP için kapı kapı dolaşmak? Cumhur ittifakını şer ilan etmek. Etme bulma dünyası, CHP ne zaman sizi sevdi ki? Yanın şimdi.” dedi.

SEÇİMDE DESTEKLEMEDİĞİNİZ MHP’DEN HESAP SORAMAZSINIZ

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, CHP’den umduğu desteği bulamayan KHK’lıların düşmanlıklarını MHP üzerinden yapmalarını eleştirerek, ”KHK lılar! MHP ile derdiniz çok. Seçimler de oy verdiğiniz yerlerden fayda bulamadınız, düşmanlığı MHP üzerinden yürütüyorsunuz. Sizi KHK’lı MHP yapmadı. MHP ile yol yürümediniz. MHP ve Ülkücülere en pis kumpasları Fetö kurdu, bizden hesap soruyorsunuz. Hadi oradan. Fetö haindir.” dedi.

KHK’LILAR VE ÖZGÜR ÖZEL BULUŞMASINDA NELER YAŞANDI?

FETÖ’cü darbe girişiminden sonra, FETÖ iltisakı gerekçesiyle çıkan KHK’larla devlet memurluğundan atılanların oluşturduğu Türkiye KHK Platformu temsilcileri, Meclis’te CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’i ziyaret etti.

KHK Platformu temsilcilerinin kendisini ziyaretinde konuşma yapan Özgür Özel, FETÖ eleştirisinde bulunarak, “Cemaat bu ülkeye çok büyük kötülükler yaptı, Atatürkçü subaylara iftira attı, dünya tarihinin en büyük ve tehlikeli örgütü, devletin bir arınmaya ihtiyacı var” dedi.

CHP’li Özel’in FETÖ’yü eleştirmesine kızan platform üyeleri, CHP’li Özel ile yapılan görüşmeyi değerlendirerek, “Doğru dürüst görüşme yapamadan görüşmemiz sonlandırıldı. Keşke Özgür Özel’e geleceğimize bir AKP’li milletvekilini ziyaret etseydik daha iyiydi.” açıklamasını yaptılar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum