MHP'li Fatih Çetinkaya'dan dikkat çeken Ankara Mesajı

MHP'li Fatih Çetinkaya'dan dikkat çeken Ankara Mesajı

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Kurtuluş mücadelesinin karargâhı olan Ankara'yı sevmenin Türkiye'yi sevmenin işareti olduğunu söyledi.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Ankara'nın Başkent ilan edilişinin 97. yıldönümü münasebetiyle yaptığı açıklamada, Türk Milletinin bölünmez bütünlüğünün sembolü olan Başkentimiz Ankara'yı sevmenin Türkiye Cumhuriyeti'ni sevmenin işareti olduğunu söyledi.

ANKARA'YI SEVMEK TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ SEVMENİN İŞARETİDİR

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Kurtuluş mücadelesinin karargâhı, ülkemizin ve aziz milletimizin bölünmez bütünlüğünün sembolü başkentimiz Ankara, tarihe adını yazdırmış ve kanla sulanmış vatan toprağıdır. Türk milletinin kalbi olan Ankara’yı sevmek, Türkiye Cumhuriyeti'ni sevmenin işaretidir.'' dedi.

ANKARA'NIN BAŞKENT İLAN EDİLİŞİNİN 97. YILI KUTLU OLSUN

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, ''13 Ekim 1923’te Ankara’mızın başkent ilan edilişinin 97. yılı kutlu olsun. Bu vesileyle Milli mücadeleyi zaferle taçlandıran ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını, ayrıca bu kutlu kararda imzası olan o günün tüm değerli milletvekillerini hürmet, rahmet ve minnetle yâd ediyorum.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.