MHP'li Feti Yıldız'dan İhanetcilere tepki! MHP'ye İhanet Eden Kişiden Ülkücü Olmaz

MHP'li Feti Yıldız'dan İhanetcilere tepki! MHP'ye İhanet Eden Kişiden Ülkücü Olmaz

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, MHP’ye ihanet etmiş kişilerin Ülkücü olamayacağını söyledi.

Yargı bağımsızlığı ileri sürülerek soruşturması devam eden terör örgütü sanıklarına tahliye isteyenlere tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, MHP’ye ihanet etmiş kişiden Ülkücü olamayacağını ve o kişilerin Ülkücü sıfatını kullanamayacağını söyledi. 

YARGI BAĞIMSIZLIĞI İLERİ SÜRÜLEREK TERÖR ÖRGÜTÜ SANIKLARINA TAHLİYE İSTENİLİYOR

Yargı bağımsızlığı ve tarafsızlık kavramları ileri sürülerek terör örgütü sanıklarına tahliye isteyenlere tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Bir ip’li, birkaç ipsiz medya soytarısı söze yargı bağımsızlığı, tarafsızlığı gibi hukukun evrensel kurallarıyla başlıyor, soruşturması devam eden, gizlilik kararı bulunan, 53 maktulü binlerce mağduru bulunan bölücü terör vahşetinin bir numaralı sanığına ahlaksızca tahliye istiyor.'' dedi.

MHP'YE İHANET EDEN KİŞİDEN ÜLKÜCÜ OLMAZ

MHP'ye ihanet edenlerin Ülkücü olamayacağını belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, ''Arkadaşlarımızı ve hatıralarımızı geride bıraktık ancak davamızı yanımızda taşıdık diyen ip’liği kırk yerden kopmuş düzenbazlar; MHP’ye ihanet etmiş kişiden Ülkücü olamaz. Bu şerefli sıfatı asla kullanamaz. Atatürk’ün veciz ifadesiyle; İhanetin nedeni olmaz bedeli olur.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.