MHP'li Halil Öztürk: Hainlere Alkış Tutanlar Bahçeli'yi Anlayamaz

MHP'li Halil Öztürk: Hainlere Alkış Tutanlar Bahçeli'yi Anlayamaz

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP Lideri Bahçeli ve Türkiye'nin Milli hamlelerinin Milli bakışı olmayanları rahatsız ettiğini söyledi.

T 24 Haber Sitesi Yazarı Mehmet Tezkan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan sözlerine tepki gösteren MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, FETÖ hain darbe girişimine alkış tutanların devletin bekasını düşünen MHP Lideri Bahçeli'yi anlayamayacaklarını belirterek, MHP Lideri Bahçeli ve Türkiye'nin Milli hamlelerinin Milli bakışı olmayanları rahatsız ettiğini söyledi.

FETÖ DARBE GİRİŞİMİNE ALKIŞ TUTANLAR DEVLETİN BEKASINI DÜŞÜNEN BAHÇELİ'Yİ ANLAYAMAZLAR

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, kurulduğu günden bugüne kadar, yaşadığı en sıkıntılı dönemi hain FETÖ darbe girişimi sırasında yaşarken bu duruma alkış tutanların, Sayın Genel Başkanımızı anlamaları mümkün değildir. Sayın Genel Başkanımızın, devletin bekasını, milletin birliğini ve vatanın bölünmez bütünlüğünü her türlü ikbal kaygısının üstünde tutarak herkesi kucaklayan bir duruş sergilemesini de anlamaları mümkün değildir.

BİLGE LİDER BAHÇELİ'NİN DÜŞÜNCE YAPISININ ZERRESİNE BİLE YAKLAŞAMAZLAR

Bu düşünce yapısını anlayamayanlar, Bilge Liderimizin oluşumunu sağladığı Cumhur İttifakı ve elbette Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi karşısında far görmüş tavşan misali ne yapacaklarını, nereye kaçacaklarını şaşırmaya başladılar. Sayın Genel Başkanımızın düşünce yapısının, devlet anlayışının zerresine yaklaşma ihtimali bulunmayan Mehmet Tezkan gibi “köşe kapıcıların”, Bilge Liderimiz hakkındaki mesnetsiz ithamları ancak “Kişi, kendinden bilir işi” cümlesiyle açıklanabilir.

BAHÇELİ'NİN SARILDIĞI DEVLET MENFAATLERİ FETÖCÜLERİN ANLAYAMAYACAĞI KADAR DERİN FİKİRDİR

Bu idrak yoksunları, Sayın Genel Başkanımızın, devletin menfaatlerini ilgilendiren her konuyu ne denli ince ayrıntılarla ele aldığını anlayabilmeleri için okuduklarını zannettikleri okulları en az on kez daha tekrar tekrar okumalılar. Sayın Genel Başkanımızın, tüm ikbal kaygısından sıyrılmış şekilde, ''Önce Vatan'' diyerek sımsıkı sarıldığı devletin menfaatleri, ikbal ve iktidar için FETÖ’cülerle, PKK’lılarla, kolkola girenlerin anlayamayacağı kadar derin bir fikirdir.

BAHÇELİ'NİN VE TÜRKİYE'NİN MİLLİ HAMLELERİ MİLLİ BAKIŞI OLMAYANLARI RAHATSIZ EDER

Ama bu fikir, Yüce Türk Milletinin her bir ferdinin net bir şekilde anlayabileceği kadar da sade ve milli bir fikirdir, duruştur. Köşe kapıcıların, Terör sevicilerin, Huzur bozucuların bunu anlamaları mümkün değildir! Ve elbette Türkiye’nin ana vatanda, yavru vatanda, mavi vatanda ve Can Azerbaycan’da gösterdiği duruş; Akdeniz ve Karadeniz’de kendi enerji kaynaklarını keşfediyor olması, milli bakış açısına sahip olmayan herkesi de rahatsız eder.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.