MHP'li Kılavuz: Türk Hekimleri TTB'den Kurtarılmalıdır

MHP'li Kılavuz: Türk Hekimleri TTB'den Kurtarılmalıdır

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, TTB'nin Milli Mücadele yıllarının zararlı cemiyetleri gibi davrandığını söyledi.

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, sadece adında Türk Bulunan Tabipler Birliği'nin Türk Milletinin karşısında yer alarak Türk düşmanlığı yaptığını belirterek, Milli Mücadele yıllarının zararlı cemiyetleri gibi davranan melanet yuvası Tabipler Birliği'nden Türk hekimlerinin kurtarılması gerektiğini söyledi.

TABİPLER BİRLİĞİ MİLLİ MÜCADELE YILLARININ ZARARLI CEMİYETİDİR

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Kürt halkının temsilcisi olarak hainbaşını gören, terör örgütünün temsilcileri ile boy boy pozlar veren, terör örgütüne yapılan operasyonları insanlık suçu olarak değerlendiren, Pyd Başkanını ödüllendiren Tabipler Birliği halk sağlığı sorunudur. Terör örgütüne yardım ve yataklık ettiğinden kayyum atanan belediyeleri sahiplenen, her toplumsal olaydan politik fayda devşiren,terörist anmalarını boş geçmeyen, açlık grevine başlayan hainleri kollayıp gözetleyen Tabipler Birliği Milli Mücadele yıllarının zararlı cemiyetidir.'' dedi.

TÜRK MİLLETİNİN KARŞISINDA YER ALAN TABİPLER BİRLİĞİ TÜRK DÜŞMANIDIR

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, ''Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit eden avukat görünümlü hainlere kol kanat geren, terörist olduğu için işinden atılanları ve devletin varlığına yönelik gerçekleşen gezi eylemlerini öven, Türk vatanının ve Türk milletinin daima karşısında yer edinen Tabipler Birliği Türk düşmanıdır. Tıbbiyeli Hikmet öncülüğünde destanlar yazan,vatanın istiklaline ömürlerini adayan, mandayı reddeden, Çanakkale’de ve Milli Mücadele’de şehit düştükleri için mezun veremeyen Tıbbiyeliler onur, gurur ve iftihar kaynağımızdır. Tabipler Birliği sinemizden çıkanları örnek almalıdır.'' dedi.

TÜRK HEKİMLERİ MELANET YUVASINDAN KURTARILMALIDIR

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, ''Hekimlerin değil hainlerin sözcülüğüne soyunan, milletin sağlığını değil teröristinsıhhatini düşünen, vatana değil ihanete hizmet eden, millete değil düşmana kulluk eden devlet düşmanı yapı kapatılmalı; milletimz için fedakarca çalışan Türk hekimleri melanet yuvasından kurtarılmalıdır.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.