MHP'Lİ KOCABAŞ’TAN BUCAK OCAK BAŞKANINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MHP'Lİ KOCABAŞ’TAN BUCAK OCAK BAŞKANINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MHP MYK üyesi Hüseyin Kocabaş, Bucak Ülkü Ocağı başkanı Mustafa Bütün’ü ziyaret etti.

Kısa süre önce kalp ameliyatı olan Bütün’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Kocabaş, Bucak’a girişinde MHP Bucak İlçe Başkanı Mustafa Ceylan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

İlçe Başkanı Mustafa Ceylan’a nezaket ziyaretinde bulunduktan sonra birlikte Ocak Başkanı Mustafa Bütün’ün işyerine gidilerek kendisine geçmiş olsun ziyaretinde bulunuldu.

Ziyareti için müteşekkir olduğunu belirten Bucak Ülkü Ocağı Başkanı Mustafa Bütün, Kocabaş’ın ziyaretinin kendisini gururlandırdığını, bir Ülkücü ağabeylerinin yanlarında bulunmasından güç aldıklarını belirti. Kocabaş da Bucak’ta çok emeği olan Mustafa Bütün’ü sağlıklı görmekten mutlu olduğunu söyledi.

Ocak Başkanı Bütün’ün bir aile işletmesi olan işyerinde Kocabaş’a Bucak’a has bazı yemekleri ikram etti. MYK Üyesi Hüseyin Kocabaş da, aile ortamında olmanın huzurunu takdir ettiğini belirterek, “Bucak, MHP’ye bu ekibiyle yine güzel günler yaşatacaktır. Bize el emeği ev yemeklerini ikram eden Bütün aile işletmesine teşekkür ederiz” dedi.

kocabas-buutn.jpg

Kaynak:ÜlkücüMedya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.