MHP'li Olcay Kılavuz'dan sert tepki: En Ağır Ceza Verilmeli

MHP'li Olcay Kılavuz'dan sert tepki: En Ağır Ceza Verilmeli

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, coronavirüs krizini fırsata çevirmeye kalkanlara en ağır cezanın verilmesi gerektiğini söyledi.

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, coronavirüs salgınından dolayı insanların can derdine düştüğü bir ortamda özellikle sağlık ürünleri fiyatlarını yükseltenlere tepki göstererek, krizi fırsata çevirmeyi marifet sayanların insanlıktan nasibini almayanlar olduğunu ve fırsatçılara en ağır cezanın verilmesi gerektiğini söyledi.

KRİZİ FIRSATA ÇEVİRENLER İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAYANLARDIR

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, ''Krizi fırsata çevirmeyi marifet sayanlar insanlıktan nasibini almayanlardır, karaborsacılığa tamah edenler ahlaktan bihaber olanlardır. İnsanlar canlarının derdine düşmüşken, sağlıkları konusunda endişe duyarken sağlık ürünlerinin fiyatlarını yükseltmenin hiçbir insani tarafı yoktur. Bu vatan, bu millet- zor günde bir olanların, acıda, sevinçte birbirine omuz veren insanların yurdudur.'' dedi.

TÖREMİZ VURGUNCULUĞA ASLA GEÇİT VERMEMİŞTİR

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, ''Milletimizin asli karakterinde fırsatçılık hiçbir zaman yer bulmamış, inancımız, töremiz, terbiyemiz vurgunculuğa asla geçit vermemiştir. Bu yüzsüzlerin hak ettikleri en ağır cezayı almalarına yönelik çalışma başlatan Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan'a, virüsün Türk milletinin sağlığını tehdit etmemesi adına insanüstü çaba sarf eden Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya teşekkürlerimi sunuyorum. Cenab-ı Allah milletimizi her türlü felaketten korusun.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.