MHP'li Semih Yalçın'dan Çok sert tepki!

MHP'li Semih Yalçın'dan Çok sert tepki!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Rifat Serdaroğlu’nun MHP Lideri Bahçeli hakkında söylediği çirkin sözlere cevap verdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Rifat Serdaroğlu’nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında söylediği çirkin sözlere cevap vererek, ”Serdaroğlu bizim nezdimizde aşağılık bir bozguncu, sefil bir iş birlikçi, millet düşmanıdır. Bilesin ki Bahçeli ve MHP düşmanlığı, Rifat Serdaroğlu gibi cesetleri berzahta sürünen günahkâr ve kirli ruhları cehenneme daha çok yaklaştırmaktan öteye geçemez.” dedi.

SERDAROĞLU’NUN HALK İNDİNDE EDERİ KALMADI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”Rıfat Serdaroğlu ismiyle maruf bir oyun uşağı genel başkanımıza dil uzatmış. Sen kaç paralık adamsın da MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye laf yetiştiriyorsun, ey Rifat Serdaroğlu? Senin halk indinde eskiden kullanılan delikli kuruş on paralık kadar ederin mi kaldı? Siyaset tarihimizin en silik sayfalarına gömülmüş, mezarı bile olmayan bir politika mevtası olduğun hâlde, bulunduğun berzah âleminde niçin guruldayıp zırıldıyorsun?” dedi.

SERDAROĞLU’NUN MHP VE BAHÇELİ DÜŞMANLIĞI …

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ”Ey Rifat Serdaroğlu! Senin kuru gürültüden ibaret kelamının hacim ve sıkleti, bırakalım bir bombanın hükmünü, cihanda bir zarta kadar etmez! Devlet Bahçeli ve MHP düşmanlığından can ve aman bulacağını mı sanıyorsun tosun Serdaroğlu? Bilesin ki Bahçeli ve MHP düşmanlığı, Rifat Serdaroğlu gibi cesetleri berzahta sürünen günahkâr ve kirli ruhları cehenneme daha çok yaklaştırmaktan öteye geçemez.” dedi.

SERDAROĞLU TÜRK MİLLETİMİZİN DÜŞMANIDIR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ”Cehalet, irtica ve yobazlık tortularının; Serdaroğlu gibi gizli Türklük düşmanlarının genetik kodlarını tayin ettiği ve beyinlerini bir ur gibi sardığı görülmektedir. Bu gibi politika simsarlarının amacı; bir yandan kutsallarımıza saldırırken diğer yandan da Türkiye’de siyaseti yeniden dizayn etmek isteyen uluslararası aktörlere uşaklık edip içerideki hempalarını destekleyerek Cumhur İttifakının müstakbel başarılarının önünü kesmektir. Serdaroğlu bizim nezdimizde aşağılık bir bozguncu, sefil bir iş birlikçi, millet düşmanıdır. Sadece milletimize değil, başta İslam olmak üzere bizi birleştiren ortak değerlere ve kutsallarımıza zarar veren bu tür tufeyli ve haşerelerin hedeflerine ulaşması mümkün değildir.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.