MHP'li Semih Yalçın'dan İzmir Açıklaması!

MHP'li Semih Yalçın'dan İzmir Açıklaması!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İzmir'de minaralerden ısrarla müzik dinletilmesine tepki gösterdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, İzmir'de minaralerden ısrarla müzik dinletilmesinin İslam'a yapılan cüretkar bir saldırı olduğunu ve toplum psikolojisini yönlendirip kaosu davet etmeye matuf kirli bir planın işaret fişeği olabileceğini söyledi.

İZMİR'DE KUTSALLARIMIZA VE İSLAM'A ÇOK AZGIN BİR SALDIRIDIR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Bütün ikaz ve tepkilere rağmen İzmir'de minaralerden ısrarla müzik dinletilmesi, kutsallarımıza ve İslam'a çok azgın ve cüretkâr bir saldırıdır. Bu alçak eylem, malum mahfillerin yaptığı gibi sadece provokasyon yorumları ve hamasi  kınamalarla geçiştirilemez.'' dedi.

İZMİR'DEKİ OLAY KAOSA DAVET ETMEYE MATUF KİRLİ BİR PLANIN İŞARET FİŞEĞİ Mİ?

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''Ramazan ayında kalkışılan bu menfur girişim, toplum psikolojisini yönlendirip kaosu davet etmeye matuf kirli bir planın işaret fişeği olabilir. İzmir'in hassasiyetleri kullanılarak halkı galeyana getirmek isteyenlerin derhal ortaya çıkarılacağına, bu tehlikeli oyunu sahneye koyanlara en ağır cezaların verileceğine eminiz. Bu olup bitenlerin takipçisi olacak, millet ve mukaddesat düşmanlarına asla fırsat vermeyeceğiz.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.