MHP'li Semih Yalçın'dan Muharrem İnce'ye Siyaset ayarı

MHP'li Semih Yalçın'dan Muharrem İnce'ye Siyaset ayarı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, TTB'nin sözcüsü gibi davranan Muharrem İnce'nin MHP Lideri Bahçeli'ye yönelik sözlerine tepki gösterdi.

Yeni siyasi parti kurma çalışmaları için hareket başlattığı gezilerinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ''TTB Kapatılmalıdır'' önerisine şık olmayan sözlerle karşı çıkan Muharrem İnce'ye tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Muharrem İnce'nin ön yargılardan kurtulup Nasrettin Hoca’dan ince siyaset dersi alması gerektiğini söyledi.

LİDER BAHÇELİ'NİN TTB'NİN KAPATILMASI ÖNERİSİ ÜZERİNDEN ALGI OPERASYONU YAPIYORLAR

Bazı terbiye yoksunu ve izansızların, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Tabipler Birliği hakkındaki açıklamalarını fedakâr sağlık çalışanlarının bütününe yönelik gibi göstermeye çalıştığını görüyoruz. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin korona virüs salgınıyla mücadele dolayısıyla sağlık çalışanları hakkında yaptığı paylaşım ve açıklamalar ortadayken, kendisi ve partimiz aleyhinde algı oluşturma çabası boşunadır. Sayın Devlet Bahçeli; sağlık çalışanlarının genel sorunlarıyla sadece korona virüsle mücadele döneminde değil, her zaman yakından ilgilenen ve onların fedakârca verdikleri hizmeti daima takdirle dillendiren bir siyaset adamıdır.

MHP HAKKINDAKİ ÖN YARGILARDAN KURTULUP NASRETTİN HOCA'DAN İNCE SİYASET DERSİ AL

İpe sapa gelmez kelamlarla kendi ayağına kurşun sıkanlardan biri de İnce’dir. Genel Başkanımızın yapıcı değerlendirmelerine verdiği seviyesiz ve pespaye cevaplar, İnce’nin; kendini dev aynasında gören, soyadına inat kaba ve nezaketsizlik abidesi bir politikacı olduğunu gösteriyor. M. İnce bin gün boyunca havanda su dövüp davul tozuyla göle maya çalacaksa boşuna uğraşmasın. Değilse öncelikle MHP hakkındaki kemikleşmiş ön yargılarından kurtulup Nasrettin Hoca’dan “ince siyaset” dersi alsın. Ömrünü bu vatana adayan, devlet adamı kimliği ile her zaman örnek olmuş bir lidere karşı saygısız ve küstahça söz eden İnce’ye sormak lazım; Siz hangi davanın adamısınız? Sizin bu ülkeye hangi faydanız dokundu? Sizin siyasi derinliğiniz nedir?

TIBBİ ATIK HALİNE GELMİŞ TTB'NİN SÖZCÜLÜĞÜNÜ NE ZAMANDAN BERİ YÜRÜTMEKTESİNİZ?

Merakımız şudur; Hangi ara Marksist baronların uzantısı oldunuz? Tıbbi atık haline gelmiş Tabipler Birliğinin sözcülüğünü ne zamandan beri yürütmektesiniz? Bin günlük siyasetiniz hangi karanlık mahfillerinin ipoteği altında? Eğer bu güzel ülkede siyaset yapacaksanız şu gerçeği hiç unutmamalısınız; Sayın Devlet Bahçeli; Vatandır, Bayraktır, Millettir, Devlettir ve nihayet Davadır. Siz Sayın Devlet Bahçeli’nin kesip attığı kör tırnağı dahi olamazsınız! Çapınıza bakmadan MHP ve liderine dil uzatan sizin gibi siyaset bukalemunları teker teker temizlenecek, kurmaya çalıştığınız güdümlü platformlar doğrudan millet tarafından başınıza geçirilecektir. Sayın İnce şunu unutmayasın; biz elimizi hainlerin üzerinden katiyen çekmeyiz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.