MHP'li Sözlü: CHP zihniyetinin değerlerimize saldırmasına müsade etmeyeceğiz

MHP'li Sözlü: CHP zihniyetinin değerlerimize saldırmasına müsade etmeyeceğiz

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Türk Milletinin milli ve manevi değerlerine rağmen siyaset yapmanın ihanet olduğunu söyledi.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, İzmir'de cami minarelerinden marş söyletilmesine tepki göstererek, Türk Milletinin uğruna bedeller ödediği milli ve manevi değerlere saldırmanın kimsenin haddi olmadığını ve Türk Milletinin değerlerine rağmen siyaset yapmanın ihanet olduğunu söyledi.

TÜRK MİLLETİNİN DEĞERLERİNE RAĞMEN SİYASET YAPMAK İHANETTİR

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Bu millet hem milli hem de manevi değerleri için büyük bedeller ödemiştir. Bizleri bir arada tutan, biz biz yapan değerlere saldırmak kimsenin haddi değildir. Millete ve milletin değerlerine rağmen milleti yönetmeye talip olmak, siyaset değil, en hafif ifadeyle millete ihanettir.'' dedi.

MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZE YAPILAN SALDIRILARA MÜSADE ETMEYECEĞİZ

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, ''İzmir BB Başkanı 23 Nisan kutlamalarında 'çav bella' söyleyerek kenti dolaşıyor, birileri minarelerimizden 'çav bella' çalma hadsizliği gösteriyor ve birileride bu hadsizliğe sahip çıkıyor. Mevcut CHP zihniyetinin milli ve manevi değerlerimize saldırısına asla müsade etmeyeceğiz.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.