MHP’li Zakir Tercan'dan dikkat çeken 2023 açıklaması

MHP’li Zakir Tercan'dan dikkat çeken 2023 açıklaması

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP Teşkilatlarının Fatih Sultan Mehmet Han ve Mustafa Kemal Atatürk ruhuyla var gücüyle çalıştığını söyledi.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP’nin Edirne’deki siyasi çalışmaları ve 2023 yılında yapılacak olan Genel Seçimlere yönelik hazırlıkları konusunda yaptığı açıklamada, MHP’nin Edirne’de en az bir milletvekili çıkaracağını söyledi.

FATİH SULTAN VE MUSTAFA KEMAL RUHUYLA ÇALIŞIYORUZ

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP’nin Türkiye genelinde her bölgede çok sıkı bir çalışma gösterdiği gibi Edirne’de de çalışmalara başladıklarını belirterek, ”MHP Edirne teşkilatlarımız, Edirne halkı için, Edirne’ye nefes aldırmak için harıl harıl çalışıyor, mücadele ediyor, her gün sahada olup, Edirne’nin hayrına olacak her ne varsa seve seve yerine getirmekten son derece mutlu. Milliyetçi, ülkücü hareketin mensupları ile sıkmadığımız el, uğramadığımız mahalle kalmayacak olup, var gücümüzle kazanmak için elimizi taşın altına değil, gövdemizi koyacağız. MHP teşkilatlarımız dürüstlüğü ile ilkeleri ile projeleri ile Edirne sevdası ve aşkı ile Fatih Sultan Mehmet Han ve Mustafa Kemal Atatürk ruhuyla 2023 yılında en az bir milletvekili kazanacak, MHP Edirne’den milletvekili çıkaracaktır.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.