“BOZKURT TÖRESİNDEN HABERİ OLMAYAN KÜSTAHLAR!”

“BOZKURT TÖRESİNDEN HABERİ OLMAYAN KÜSTAHLAR!”

MHP Beyşehir İlçe Sekreteri Ünaldı:AKP’lilerin bozkurt işaretleri altından geçerek MHP Beyşehir İlçe Başkanlığını ziyareti Beyşehir ve sosyal medyada günün konusu oldu

Ziyareti bahane eden müzmin Bahçeli ve MHP muhalifleri sosyal medyada saldırıya geçerken, yazılan mesaj ve haberlerin de bu kesimin ne kadar Ülkücü adap ve töresinden habersiz olduklarının göstergesi olduğu şeklinde yorumlandı.

            Söz konusu olay, AKP’li Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve AKP Milletvekili Mehmet Babaoğlu’nun MHP’ye nezaket ziyareti sonrası Beyşehir Ülkü Ocakları Başkanı Cengiz Şahinkaya’yla teşkilattan çıkışı sırasında çekilmiş bir fotoğraf üzerinden yaşandı.

            MHP Beyşehir İlçe Başkanı Muzaffer Duymuş’un şehir dışında olması sebebiyle Başkanvekili ve İlçe Sekreteri Sadık Ünaldı’yı ziyaret eden AKP’li Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun ve Milletvekili Babaoğlu daha sonra teşkilattan ayrıldı.

Onlarla birlikte Ocak Başkanı Şahinkaya’nın dışarı çıktığını gören bir grup Ülkü Ocaklı genç, koridorda dizilip Bozkurt işareti yaparak misafirlerini uğurlarken çekilen fotoğraf üzerinden birtakım hayırcı muhalifler Ülkücülere ve MHP’ye hakaret eden mesajlar attı.

MHP İlçe Sekreteri Sadık Ünaldı, gazetedeki gerçek dışı haber ve sosyal medyadaki yorumlar üzerine şu açıklamayı yaptı:

“AKP’lilerin MHP’yi ziyareti muhalifleri çileden çıkarmış olmalı ki, akla zarar yorumlar yapıyorlar. Bu bir siyasi nezaket ziyaretidir. Orada bulunan gençler de töre gereği Bozkurt işareti yaparak Başkanlarını ve gelen misafirleri uğurlamışlardır. Ülkücü töreyi bilmeyenlerin yapacağı yorumlara ancak güleriz. Bu tür olaylar, bu hayırcı kesimin gerçek yüzünü ortaya koymaktadır. Ülkücü gençler bozkurt yerine Rabia işareti veya barış işareti yapsalardı memnun mu olacaklardı. Liderimiz Bahçeli sayesinde ülkenin Başbakanı bile bozkurt yapabilmektedir.

Bu olayla ön plana çıkmaya çalışan zavallı bir kesim var. Partisini ve liderini bırakıp onun bunun peşinde ucuz ikbal peşinde koşan, asla Ülkücü olamamış bu zavallılara ancak acıyoruz.”

Bu arada Konya Ülkü Ocakları İl Başkanı Hasan Koçhan ve Beyşehir Ülkü Ocakları Başkanı Cengiz Şahinkaya da birer açıklama yaparak olayı çarpıtan muhalifleri kınadılar.

17270737_10155245854014474_596869146_n.jpg

ÜlkücüMedya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.