Eski MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’ya yeni görev

Eski MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’ya yeni görev

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara eski İl Başkanı Fatih Çetinkaya’yı İç Anadolu Bölgesini kapsayan illerde Parti Müfettişi olarak görevlendirdi.

ANKARA (ÜLKÜCÜ MEDYA/ÖZEL) – Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’yı İç Anadolu Bölgesini kapsayan illerde Parti Müfettişi olarak görevlendirdi.

Eski MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’ya yeni görevi Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından bugün tevdi edildi.

Görevlendirme yazısı şöyle:

“Sayın Fatih Çetinkaya;

Parti tüzüğünün 28. maddesi uyarınca İç Anadolu Bölgesini kapsayan illerimizde Parti Müfettişi olarak görevlendirilmiş bulunuyorsunuz. Görevinizi büyük sorumluluk duygusu, üstün fedâkarlık, yüksek ahlâk anlayışı ile ve tam bir ahenk içerisinde yürüteceğinize olan inancımla tebrik eder, başarılar dilerim.”

SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR

Bu arada MHP Ankara İl eski Başkanı Fatih Çetinkaya, yeni göreviyle ilgili olarak sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı. Çetinkaya’nın mesajı şöyle:

“Bugün itibariyle Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından "İç Anadolu Bölgesini kapsayan illerimizde Parti Müfettişliği" görevine atanmış bulunmaktayım. Beni bu kıymetli vazifeye layık gören liderimize şükranlarımı arz ederim.”

Kaynak: ÜlkücüMedya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum