KIRŞEHİR'DE MHP RÜZGARI MAHŞERİ KALABALIK !

KIRŞEHİR'DE MHP RÜZGARI MAHŞERİ KALABALIK !

MHP Kırşehir'de miting düzenledi..

Kırşehir şaha kalktı, Türk milliyetçisi ve ülkücülerini selamladı, MHP'ye iktidar müjdesi verdi.
 
MHP gümbür gümbür iktidara yürüdükçe Başbakan'ın iyice çirkefleşip çamura yattığını kaydeden Bahçeli, "Davutoğlu ve Erdoğan sonunda müştereken meydanlara da çıkmıştır. Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden şahıs, AKP için açık açık oy talep etmiştir. Bunun hukuk ve ahlakta hiçbir yeri yoktur. Ya kazanacak, şehitlerin emaneti Türkiye Cumhuriyeti'ni ve üniter devlet sistemini yıkacaktır. Ya da kaybedecek, hem sabık, hem de sanık bir Cumhurbaşkanı olarak öfkeyle hatırlanacak, tarihin karanlık sayfalarına adını yazdıracaktır" diye konuştu.

 

MHP Lideri Bahçeli, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi'yi eleştiren Erdoğan'ın, tam manasıyla Sisi'nin metotlarını takip ettiğini belirterek şöyle konuştu: "Erdoğan yasa dışı davranışta sabır ve sinirleri çatlatmıştır. Erdoğan ve havarileri Türkiye'nin boğazına çöreklenmiştir. Elinde Kur'an dilinde yalan olan bir adamın dürüstlüğüne inanır mısınız? Telefonda oğluyla fısıldayarak haram para sıfırlama telaşına kapılıp, sıra meydanlara gelince manevi istismara kapılan birisinin samimiyetine aldanır mısınız?"
 
Bahçeli , Erdoğan'ın Diyanet İşleri Başkanlığı'na sanki kendi malıymış gibi, yüzbinlerce liralık Mercedes bahşettiğini hatırlatarak, "Bir yanda Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa'nın sade, gösterişten uzak ve mütevazı hayatına bakınız; bir de bugünkü israf ve lükse batmış din bezirgânlarının hallerini düşününüz. Erdoğan önce evlatlarına aldığı gemicikleri bir anlatsın da dinleyelim. Millete sövdüler, ihaleleri kaptılar. Devleti suçladılar, rahata kavuştular. Bunlarda ne utanma vardır, ne de Allah korkusu kalmıştır" dedi.
 
HDP'yle MHP'nin rüyada bile yana yana getirilmesinin iblisin kendisine bir oyunu, küresel simsarların kabus planı olduğunu ifade eden Bahçeli, Davutoğlu'na şöyle seslendi: "Allah'a çok şükür; MHP, İmralı canisinden emir almadı, asla almaz. Sen, PKK konuşur, AKP yapar demeyi sürdür. Tarık bin Ziyad gibi bütün gemileri yaktığını söylüyorsun. Haberin yok galiba; gemiler yakılmadı, yenileri yapıldı, yenileri alındı, haram limanlarında sizi bekliyor. Mahdumlar İsrail'e yük taşıyor, Mescidi Aksa'yı çiğneyen Siyonist emellerle ticaret yapıyor."

KIRŞEHİR MİTİNGİNDEN GÖRÜNTÜLER:

1-001.jpg2.jpg3.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum