MHP TÜRKİYE SAHİPSİZ DEĞİL !

MHP TÜRKİYE SAHİPSİZ DEĞİL !

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, bugün bir gazetede yer alan MHP’nin en az 3 ilde ‘Türkiye sahipsiz değil’ konulu miting düzenleme kararı aldığıhaberinin...

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, bugün bir gazetede yer alan MHP’nin en az 3 ilde ‘Türkiye sahipsiz değil’ konulu miting düzenleme kararı aldığı

haberinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, “Birileri Ülkücüleri, görmek istedikleri çatışma ortamına çekmek için faaliyetler yürütmektedir. Ancak çok şükür ki Türk milliyetçileri, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları Genel Merkezi dışından gelen telkinlere kapalıdır.” ifadelerini yer verildi. 

Gazetenin manşetten vermiş olduğu haberin gerçeklerle hiçbir alakası bulunmadığını kaydeden MHP Genel Sekreteri Büyükataman, “Gazetenin bir muhabiri bu hafta sonu partimizin Kızılcahamam'da yapılacak olan MYK üyeleri ve milletvekilleriyle müşterek düzenlediğimiz toplantının muhtevası ile ilgili bilgi almak amacıyla aramış, bahsi geçen konuşma bu toplantının muhtevasıyla sınırlı olmuştur. 

Haberde belirtildiği gibi bir miting bahse konu olmamıştır. Gazeteye vermiş olduğumuz demeç ile alakasız olarak meydanlara ineceğimiz, mitingler tertip edeceğimiz şeklinde bir beyanımız olmamıştır. Yeniçağ gazetesinin bu haber ve tavrını, iyi niyetli değerlendirmediğimizin kamuoyunca bilinmesini isteriz.” dedi. 


HABER LİNKİ

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/turkiye-sahipsiz-degil-104009h.htmHABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.