Türkiye’nin Yeni Haber Portalı İnternet Gündem

Türkiye’nin Yeni Haber Portalı İnternet Gündem

İnternet Gündem, haber içeriklerinin yayınladığı bir internet sitesidir. Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veren Haber portalı, Türkiye ölçeğinde haber paylaşımı yapmaktadır.

İnternet Gündem, haber içeriklerinin yayınladığı bir internet sitesidir. Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veren Haber portalı, Türkiye ölçeğinde haber paylaşımı yapmaktadır. Sitenin reklam direktörlüğü görevini Mertcan Yılmaz yürütmektedir. İnternet Gündem okuyucularına; güncel, ekonomi, dünya, siyaset, spor, magazin, yaşam, teknoloji ve sağlık kategorilerinde haber içerikleri üretmektedir. Aynı zamanda ülkemizde yayın yapan ve tirajı yüksek olan gazetelerin manşetlerine, günlük olarak sitede yer vermektedir.

İnternet Gündem’in bünyesinde birçok köşe yazarı da bulunmaktadır. Aybars Yılmaz, Cemil Aydın, Doç. Dr. Mehmet Demirtaş, Gamze Boynueğri, Mustafa Taşkanat, Nermin Aydınlı ve Öznur Balaban gibi alanında uzman, değerli yazarlar düzenli olarak siteye köşe yazıları ile katkı sunmaktadır.

Tarafsız Haber Portalı

Haber okuma alışkanlıklarının elektronik ortama evrildiği şu günlerde, haber portalı olarak yayın yapan pek çok kuruluş arasından hızlıca sıyrılan İnternet Gündem, güçlü okur kitlesi ile yayın hayatını sürdürüyor. Türkiye’nin gündemini mercek altına alan site, okurların hiçbir yerde göremeyecekleri özel haberler ile de fark yaratıyor. Ekip ruhu üst düzeyde gelişmiş olan İnternet Gündem, yöneticilerinden editörlerine, muhabirlerinden reklam departmanına kadar güçlü bir koordinasyon ve işbirliği içerisinde üretimine devam ediyor. Geniş bir editör ve muhabir ağına sahip olan İnternet Gündem, son dakika haberleri ile okurlarını sıcak gündeme yakın tutuyor. Tarafsız bakış açısı ile her kuruma eşit uzaklıkta duran haber portalı, siyasetten magazine, sağlıktan teknolojiye kadar farklı konuları bünyesinde barındırması ile aynı kategoride yer alan siteler arasında en çok tıklananlardan birisi haline gelmiş durumda. Okur kitlesinin görüşlerine büyük özen gösteren İnternet Gündem, aldığı geri bildirimleri haberlerine yansıtması ile de takdir topluyor.

Türkiye’nin Nabzı İnternet Gündem’de Atıyor

Farklı kategorilerde haber üreten İnternet Gündem, tek bir alanda yayın yapmıyor olması ile her kesimden okuyucunun uğrak noktası. Site güncel haberleri takip edişi ve habere olan yaklaşımı ile internet haberciliğinin köşe taşlarından birisi konumuna şimdiden yükseldi. Türkiye gündeminin nabzını tutan haberleri sayesinde, yüksek bir okuyucu kitlesine sahip olan haber portalı, farklı konu başlıklarında yayınladığı haberlerle dikkat çekmekte.

İnternet Gündem ekonomi haberleri ile Türkiye ve Dünya piyasalarına mercek tutuyor. Aynı zamanda tarafsız yaklaşımı ile siyaset haberlerinde de okurların güven duyduğu haber portalları arasında yer alıyor. Güncel haberler kategorisiyle, toplum haberlerini geniş okur kitlesi ile buluşturan İnternet Gündem, yaşam kategorisi ile yurttaşların sorunlarını da dile getirmekten çekinmiyor. Bunun yanı sıra sporun her alanını yakından takip eden haber portalı, magazin haberlerine ilgi duyan okurları içinde güncel haberleri bünyesinde barındırıyor. Çağın teknolojik gelişmelerini de yakından takip eden site, teknoloji kategorisinde son gelişmeleri okuyucuları ile paylaşıyor. Ayrıca okurların en çok haber almak istedikleri alanlardan biri olan sağlık kategorisinde ise ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği süreci haberlerle aktarıyor.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.