Tüy Dökücü Yöntemlerde Yeni Episoft

Tüy Dökücü Yöntemlerde Yeni Episoft

Hem dünyanın pek çok yerinde hem de ülkemizde kısa sürede yaygınlaşan episoft serum kozmetik raflarında yerini buldu.

Daha çok yeni bir ürün olmasına rağmen ürün hem dünyanın pek çok bölgesinde hem de ülkemizde çok hızlı bir şekilde popüler oldu. Her türlü istenmeyen tüylerden kurtulmak için ürünü düzenli olarak episoft serum kullanmanız çok önemli bir yere sahip olabilir.

Tüm kozmetik reyonlarında yerini alan episoft serum kullanan kişilerin olumlu yorumları çok daha fazla popüler olmasına yardımcı olmaktadır. Genel olarak istenmeyen tüyleri büyük bir sorun haline getiren kadınların ilgi odağı haline gelen ürün tüy dökücü özelliğe sahip olması büyük bir kesimin tercih etmesine neden olmaktadır. Genellikle tüm kadınlar tüylerden kurtulmak için çok farklı yöntemleri uygularken istedikleri etkili çözümleri elde etmeleri çok da mümkün olmayabilir. Son zamanların en etkili çözümleri sağlamanıza yardımcı olan episoft düzenli olarak kullanılması durumunda istenilen sonuçları vermeye yardımcı olabilir. Ürün serum halinde kutu içinde yer almakta ve vücudun tüm bölgeleri için uygun olmaktadır.

Kısa sürede kozmetik reyonlarında yerini bulan ürün içeriğinde yer alan bitki özleri sağlık bakımından zararı bulunmayabilir. Yüz bölgesi, koltuk altı bölgesi, bacak bölgesi, bikini bölgesi ve diğer istenmeyen tüylerin çıktığı tüm bölgelerde ürünün kullanımı mümkün olmaktadır. Ürün içeriğinde yer alan bitki özleri sayesinde sağlık bakımından zararı bulunmamaktadır. Papaya, ökse otu, adaçayı, tatlı badem yağı, şerbetçi otu, batı mazısı ve jojoba yağı gibi bitki özleri bulunmaktadır. 3 seans kuralına uyulması durumunda istenilen etkili çözümleri elde etmek ve istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün olabilir. Episoft fiyatı ile ilgili bilgileri kendi sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

Kutu içerisinde serum halinde olan episoft ürünün kullanımı çok daha kolay ve pratik olduğundan kullanım konusunda çok fazla zorlanılmaz. Ürünün kullanılması için yapılması gereken istenmeyen tüylerin bulunduğu bölgelerin ağda, epilasyon ya da tüy dökücü krem gibi ürünler ile alınması gerekir. Tüy alma işleminden birkaç saat sonra ürün bölge üzerine masaj yaparak sürülmeli be cildin iyice emilmesi sağlanmalıdır. 1 seansta tüyler alındıktan sonra ürün uygulaması yapılmalıdır. 2 seansta uygulama yapılmasının ardından çıkan tüyler alınmalı ve ürün uygulanmalıdır. 3 seansta ise tüylerin çıkması sonrası tekrar ürünün uygulanması yapılmalıdır. Ürünün düzenli olarak kullanılması istenilen sonuçları elde etmenize yardımcı olabilir.

1 kutu ürün alımları 39 lira, 2 kutu ürün 69 lira, 3 kutu ürün 99 lira ve 6 kutu ürün ise 159 lira olmaktadır. 1 ve 2 kutu episoft alımlarında 10 lira kargo ücreti vardır. 3 ya da 6 kutu ürün alımlarında ücretsiz kargo ve 1 kutu ürün hediyesi vardır. Ayrıca 6 kutu ürün alımlarında bir tane episoft tüy dökücü krem hediyelidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.